Peki ya Milion taşı, İmamoğlu Dostum!.

İmamoğlu'nda ekip vasat bile değil.. Boş bir palavra.. İşbaşına geldiğinden beri, ne düşündü, ne planladı, İstanbul'un neresine "İmamoğlu" imzası attılar?. İstanbul halkı bugüne dek hiç "Bak!.

Ayasofya'nın ibadete açılmasına, muhalefet fena halde karşı çıkmıştı. Başta da CHP lideri Kılıçdaroğlu ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu..

İstanbul camilerle dolu.. Bir yandan da durmadan yenileri yapılıyor. Ortada cami sıkıntısı yokken, kubbeli mimarisi ve iç dış süslemeleriyle emsalsiz bir dünya mirası olan Ayasofya'nın ibadete açılmasına, işe kâğıt üzerinden bakarsanız gerek yok..

Ama Avrupa'da başlayan ve hızla yayılan İslamofobi, İslam düşmanlığı ve ayrımcılığı, sözde (Bu laf iyice moda ya) dost ülkelerin liderlerini de oy uğruna avucuna alınca, Türkiye'nin onların anlayacağı dilde bir tepki göstermesi gerekiyordu.

Biz de onu yaptık işte..

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
180 dakikalık kahrolası diziler.. 26 Şubat 2021 | 0 Okunma Yavuz Donat’ı okumalıyız.. Hepimiz!. 25 Şubat 2021 | 941 Okunma Bir çocuğun can bedeli?. 100 milyon dolar!. 24 Şubat 2021 | 349 Okunma Bunlar spor sayfasıysa.. 23 Şubat 2021 | 490 Okunma Bir harika kitap ve.. Bobstiller!. 21 Şubat 2021 | 201 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar 1 yorum