Galatasaray seni unutmaz Hocam!..

Sevgili Fatih Hocam, Bugünlerin geleceğini bilmek için kâhin olmaya gerek yok.. Seni gerçekten yakından tanıyan ve sevenleri dinlemeyip, güya seni destekleyen, ama biraz derin bakınca aslında amaçlarının kime hizmet...

Sevgili Fatih Hocam,
Bugünlerin geleceğini bilmek için kâhin olmaya gerek yok.. Seni gerçekten yakından tanıyan ve sevenleri dinlemeyip, güya seni destekleyen, ama biraz derin bakınca aslında amaçlarının kime hizmet olduğu kolayca anlaşılanların gazına öyle gözleri kapalı geldin ki, bu sonuç bağıra bağıra geldi..
Biz seni ailecek severiz, bilirsin.. Hastanede başımda beklediğinizi unutmam mümkün değil.. Benim meslekteki 50. yılım için düzenlenen geceye, sevgili Fulya'yı hastaneden alıp geldiğini ve geç saatlere dek kaldığınızı da..
Bodrum pek sevdiğim bir yer değildir.
Oraya sadece festivaller için gittim. Çeşme ve Antalya'ya da öyle gittim ya.. Güneş, deniz ve sıcak benim tatil tarzım değildir.
Ben taa 1980'lerden, Marmaris'ten başlayarak, nerde festival, nerde gece ve serinde etkinlik varsa oraya...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Washington’un kara teslim olduğu gün!.. 26 Ocak 2022 | 541 Okunma Galatasaray’da çözüm, sabır!.. 25 Ocak 2022 | 920 Okunma Bir Van cennetidir ki, eşi bulunmaz!.. 23 Ocak 2022 | 274 Okunma Spor turizmi cenneti Türkiye!.. 22 Ocak 2022 | 182 Okunma Bu nasıl habercilik?.. 21 Ocak 2022 | 322 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar