Elektrikli SUV sürüşe hazır

Fiyat, performans ve sürdürülebilirliği bir arada sunan ID.4, Çin, ABD ve Avrupa’da üretilip Türkiye’nin de arasında olduğu uluslararası pazarlarda satılacak.SINIRLI SAYIDA ÜRETİMVolkswagen’in tamamen elektrikli...

Fiyat, performans ve sürdürülebilirliği bir arada sunan ID.4, Çin, ABD ve Avrupa’da üretilip Türkiye’nin de arasında olduğu uluslararası pazarlarda satılacak.

SINIRLI SAYIDA ÜRETİM

Volkswagen’in tamamen elektrikli ilk SUV modeli hazır. ID.4 adını taşıyan model, markayı dünyanın en büyük segmenti kompakt SUV sınıfında temsil edecek. Aerodinamik bir tasarıma sahip yeni model birçok fonksiyonu sürekli geliştirilebilen bir yazılım içeriyor.

Yarı otonom sürüş asistan sistemleriyle daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunan ID.4’te, 10 inçlik, sesli kontrol özelliğine sahip dokunmatik ekran ve kokpit boyunca uzanan akıllı ID.light konsepti standart olarak sunuluyor. İlk olarak sınırlı sayıda üretilecek araçlar, 204 beygir güç üretirken maksimum 520 kilometreye kadar menzil sağlıyor. ID.4, Türkiye’de satışa sunulacak ilk tam elektrikli Volkswagen modeli olacak.

LOUNGE TARZI İÇ MEKAN

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Cumhuriyet’e yakışan bir eser 29 Ekim 2020 | 15 Okunma İnançlara saldırı özgürlük değildir 28 Ekim 2020 | 635 Okunma Demiryollarında hedef sıfır hata 27 Ekim 2020 | 376 Okunma Sokak hayvanlarıyla ortak yaşam kültürü 24 Ekim 2020 | 54 Okunma Trabzon turizmde bir yıldız olabilir 22 Ekim 2020 | 219 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar