Geri döndüler

Maçın 10 dakikası geçtiğinde "Fenerbahçe kazanacak" dedik. Hem oyun gücü hem oyuncuların vücut dili hem de tribünlerin havasından hissediyordunuz bunu. Kasımpaşa öne geçtiğinde bile kimse "panik"...

Maçın 10 dakikası geçtiğinde "Fenerbahçe kazanacak" dedik. Hem oyun gücü hem oyuncuların vücut dili hem de tribünlerin havasından hissediyordunuz bunu. Kasımpaşa öne geçtiğinde bile kimse "panik" yapmadı. Önceki üç maçta zorlanan takıma bu havayı getiren neydi? Nasıl böyle başkalaştılar veya geri döndüler? Jesus bir orta saha daha fazla (Arda) oynamayı tercih etti.
Bu neyi sağladı? Pas koridorunda bir kişi daha fazla oldular. Arao ve Zajc'ın seçenekleri arttı. Öndeki ikilinin yardımlaşacağı bir fazla kişi daha vardı.
Arda neleri değiştirdi? Arda Güler, hepimizin ümit ile baktığı müthiş bir oyuncu. Maça da damgasını vurdu. Ama o değil, mesela Mert Hakan, İsmail veya Crespo da olabilirdi ilk 11'de.
Çift santrforun getirdiği lüks...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Stefan Kuntz’a markaj! 26 Mart 2023 | 83 Okunma Sakin ve sabırlı 20 Mart 2023 | 141 Okunma Sınırda oynamak! 17 Mart 2023 | 127 Okunma Çok yazık oldu! 10 Mart 2023 | 174 Okunma Arda bitirebilirdi! 05 Mart 2023 | 131 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar