İstismarcıların tatmin kaynağı sosyal medya

Tüm Türkiye Elmalı'daki çocuk istismarı davasıyla sarsılırken üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel sosyal medya hesabından öyle güzel bir paylaşım yaptı ki her kelimesine her...

Tüm Türkiye Elmalı'daki çocuk istismarı davasıyla sarsılırken üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel sosyal medya hesabından öyle güzel bir paylaşım yaptı ki her kelimesine her vurgusuna sorduğu sorulara tek tek katılıyorum.
Çocuğunu popülerlik uğruna sosyal mecralarına alet eden anneler, önce kendi psikolojilerini sonra çocuklarının psikolojilerini düşünmeli.
Bergüzar Korel'in paylaşımında tüm annelere sorduğu soruları lütfen bir karta basıp çocuğunu her dakika paylaşmaktan başka bir şey yapmayan sevdiğimiz annelere yollayalım.
İşte Korel'in soruları;
Yavrularımıza sürekli döndürdüğümüz şu makina, her anlarını onların normal hayatta asla tanıyamacakları kadar çok insan ile paylaşmak onların psikolojilerini nasıl etkiliyor?
Öncelikle her anlarını...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sarı yaz Bodrum’da mı Göcek’te mi daha güzel geçer? 19 Eylül 2021 | 41 Okunma Sosyal medya hesabın gizli değilse taciz edilebilirsin! 18 Eylül 2021 | 33 Okunma Yeni nesil tanışmalar QR kodlu 12 Eylül 2021 | 60 Okunma Taciz ve şiddet sahneleriyle çarpıcı bir sergi: ‘Bir Katlin Provası’ 11 Eylül 2021 | 56 Okunma Kadın kahramanlar sergisi kaçmaz! 05 Eylül 2021 | 20 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar