İstismarcıların tatmin kaynağı sosyal medya

Tüm Türkiye Elmalı'daki çocuk istismarı davasıyla sarsılırken üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel sosyal medya hesabından öyle güzel bir paylaşım yaptı ki her kelimesine her...

Tüm Türkiye Elmalı'daki çocuk istismarı davasıyla sarsılırken üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel sosyal medya hesabından öyle güzel bir paylaşım yaptı ki her kelimesine her vurgusuna sorduğu sorulara tek tek katılıyorum.
Çocuğunu popülerlik uğruna sosyal mecralarına alet eden anneler, önce kendi psikolojilerini sonra çocuklarının psikolojilerini düşünmeli.
Bergüzar Korel'in paylaşımında tüm annelere sorduğu soruları lütfen bir karta basıp çocuğunu her dakika paylaşmaktan başka bir şey yapmayan sevdiğimiz annelere yollayalım.
İşte Korel'in soruları;
Yavrularımıza sürekli döndürdüğümüz şu makina, her anlarını onların normal hayatta asla tanıyamacakları kadar çok insan ile paylaşmak onların psikolojilerini nasıl etkiliyor?
Öncelikle her anlarını...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
New York’ta teslim alınan 28 tarihi eser Türkiye’deki müzelerde sergilenecek 23 Ocak 2022 | 41 Okunma İstanbul sokaklarının da mutluluk veren mesajlara ihtiyacı var 22 Ocak 2022 | 17 Okunma Türk gastronomisi New York Türkevi’nde tanıtıldı 16 Ocak 2022 | 30 Okunma Mega taşınma 33 saat belgeselinin yapımı aylar sürdü 15 Ocak 2022 | 43 Okunma Dev asker heykelleri -15 derecede 200 kamyon karla yapıldı 10 Ocak 2022 | 40 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar