Hedefteki Laiklik

Kadın Voleybol A Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonu olarak sporda Cumhuriyet tarihimizin en önemli başarılarından birini elde etti.Zorlu bir mücadele sonucunda Avrupa Şampiyonu Kupası’nı Türkiye’ye getiren başta...

Kadın Voleybol A Milli Takımımız, Avrupa Şampiyonu olarak sporda Cumhuriyet tarihimizin en önemli başarılarından birini elde etti.

Zorlu bir mücadele sonucunda Avrupa Şampiyonu Kupası’nı Türkiye’ye getiren başta voleybolcularımız olmak üzere emeği geçen herkesi kutluyorum.

Kadın voleybolcularımız Atatürk’ün görmek istediği zirveye çıktılar. Atatürk sadece sporda değil her alanda Türk kadınını zirvede görmek isterdi. Kadın voleybolcularımız bunu başardı.

Böyle büyük bir milli başarıya imza atmalarına karşın Kadın Voleybol Takımımıza ve oyuncularına yapılmadık hakaret kalmadı.

Milli takıma ve oyuncularına saldıranlar, hakaret yağdıranların ortak yönü Atatürk, laiklik ve kadın-erkek eşitliğine karşı olmaları.

Bir takım bahaneler üreterek bu büyük başarıyı gölgelemek isteyenlerin hedefinde laiklik var.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Birlikte Kaybetmek 13 Eylül 2023 | 1.046 Okunma CHP’nin Yeri 11 Eylül 2023 | 1.396 Okunma İYİ Parti’nin Savunma Mekanizması 08 Eylül 2023 | 1.693 Okunma Hedefteki Laiklik 06 Eylül 2023 | 1.597 Okunma Kılıçdaroğlu'ndan Halk TV'ye özel röportaj: 'Bilseydim atamazdım' 03 Eylül 2023 | 1.555 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar