Ne yapsan yaranamayacaksın

Kardeşim bugün seni övmeleri manşet yapmaları, değer veriyor gibi görmeleri hep Erdoğan nefretinde ortaklaşmanızdan.. Kapalı kapılar arkasında sizin için de neler söylediklerini biliyor musunuz?.. Onlar sizi sevmediler.. Sevmeyecekler..

Yavuz Bahadıroğlu abimizin vefatından sonra belli çevrelerce yükseltilen nefret söylemini gördünüz değil mi?.. Benzerlerine pek çok büyüğümüzü uğurlarken rastladık.. İçlerinde nasıl bir kin, öfke, nefret biriktirmişlerse, ölseniz bile bundan kurtulamıyorsunuz.. Ölmek bu alçakça saldırıların hedefi olmaktan sizi çıkarmıyor.. Vuruyorlar vuruyorlar.. Ölüyorsunuz cenazenize vurmaya devam ediyorlar..

Kızıyor muyum?. Asla.. Herkes bu hayatta vazifesini yapıyor.. neyle görevlendirilmişlerse onu layıkıyla yerine getiriyorlar.. Benim bu noktada hatırlatmak istediğim başka bir şey var.. Bakın Oda Tv ve onu takip eden çakal sürülerinin yaptıklarına.. Dikkatli bakın ama.. Ne göreceksiniz?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şanlıurfa'da neler oluyor? 20 Şubat 2021 | 3.387 Okunma Tek bir soru da HDP'ye sorsanıza! 18 Şubat 2021 | 849 Okunma Enis Berberoğlu tekrar yargılandığında beraat eder mi? 13 Şubat 2021 | 608 Okunma Sadece şeftali üretmemizi istemişlerdi, şimdi Ay'a Gidiyoruz! 11 Şubat 2021 | 1.228 Okunma ABD'nin hangi olayın neresinde olduğunu iyi biliyoruz 06 Şubat 2021 | 1.479 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar