Fatma Şahin’in ortaya koyduğu AK Parti gerçeği…

İktidar partisine göre CHP’li belediyelerin salgında mağdur olanlara yardım etmek üzere bağış kampanyası açmaları “devlet içinde devlet olmak”; vatandaşa yardım etmeleri, kapıdan bir lokma ekmek uzatmaları ise FETÖ-PKK gibi faaliyet göstermek anlamına geliyor.

Yavuz Oğhan ve Akif Beki “BideBunuİzle” programında AK Partili Belediye Başkanı Fatma Şahin’e bu durumu sordular. Daha doğrusu soruyu tam olarak şöyle yönelttiler: 

 “İzleyicilerden şöyle bir soru var, FETÖ-PKK benzetmesi var CHP’li belediyeler için, bunun için ne düşünüyorsunuz?”
Sayın Şahin’in yanıtı şöyle oldu: 

 “Yok, bunu kabul etmemiz mümkün değil, yanlış olur. Halkın oyuyla seçilmiş belediye başkanlarımız. Yol ve yöntemlerimiz farklı olsa da oturulur, konuşulur. Bu ifadeyi doğru bulmuyorum.” 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Dindar gençler Arabistan’da değil İsviçre’de yaşamak istiyor… 22 Mayıs 2020 | 3.148 Okunma Hakimlere coğrafi teminat gelecek diye bekleyip dururken… 20 Mayıs 2020 | 2.531 Okunma İktidar siyasetçilerine fazilet sınavı yapılsa?.. 14 Mayıs 2020 | 2.796 Okunma Darbeler döneminin kapandığı bir ülkede “darbe tehlikesi” baş gösterir mi? 12 Mayıs 2020 | 2.722 Okunma Mesele sınav tarihinin değiştirilmesi değil… 06 Mayıs 2020 | 3.299 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar