Çözdük demişti şimdi referandum diyor

Karar Gazetesi Yazarı Elif Çakır'ın bugünkü (27.10.2022)''Çözdük demişti şimdi referandum diyor'' başlıklı yazısı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan “ömrümüzü verdiğimiz bir mücadele neticesinde adım adım çözdük” dediği, “ülkemizde kamuda veya özel sektörde böyle bir sorun var mı?” dediği başörtüsü meselesinde yine el yükseltti.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’na “Haydi sıkıyorsa gel bu işi referanduma götürelim, millete götürelim, kararı millet versin” meydanı okudu.

Tuhaf hatta oldukça tuhaf bir durumla karşı karşıyayız.

Sayın Erdoğan’a sormak lazım: Bu ne yaman bir çelişkidir böyle, bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?
Hani ülkemizde ne kamuda ne özel sektörde böyle bir sorun yoktu, kalmamıştı? Hani Cumhurbaşkanı Erdoğan iğneyle kuyu kazarcasına, deveyi iğne deliğinden geçirircesine ömründen ömür gidercesine verdiği bir mücadele neticesinde başörtüsü sorununu çözmüştü?

Erdoğan çözdük dediği başörtüsünü bir aydır gündeminden düşürmüyor, büyük bir heyecan içerisinde sürekli el üstüne el yükseltiyor!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Program tamam şimdi sıra aday isminde… 01 Şubat 2023 | 448 Okunma Dün asla ama asla diyordu... 25 Ocak 2023 | 1.969 Okunma 13 bin dolarımız nerede? 24 Ocak 2023 | 754 Okunma Erdoğan Davutoğlu’na ‘yüzleşmeye varım’ der mi? 20 Ocak 2023 | 690 Okunma Tek adamın dehasındansa…. 18 Ocak 2023 | 889 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar