Emperyalist çalıştay masasını devirdik

Sabancı Holding, Türkiye toprağından kazandığını Türkiye toprağını bölmek isteyenlerle paylaşamaz. Sabancı Holding, Türkiye’nin bütünlüğü üzerinde kurulmuş olan üretim...

Sabancı Holding, Türkiye toprağından kazandığını Türkiye toprağını bölmek isteyenlerle paylaşamaz.

Sabancı Holding, Türkiye’nin bütünlüğü üzerinde kurulmuş olan üretim teknesine tekme atamaz.

Sabancı Üniversitesi için de geçerlidir bu zorunluluk.

HASAT

Vatan Partisi’nin kararlı mücadelesi, Talat Paşa Komitesi’nin takipçiliği ve YÖK’ün yasaları uygulayan dirayetli tutumu sonucu Sabancı Üniversitesi Berlin’deki “Ermeni Soykırımı” çalıştayından çekilmiştir.

Kemerburgaz ve Ankara Sosyal Bilgiler üniversiteleri de öğretim elemanlarını çalıştaydan çektiler. Koç ve Bilgi üniversiteleri ise bu faaliyetin içinde olmadıklarını bildirdiler. Böylece Türkiye ayağı yıkılınca çalıştay masası devrilmiştir.

Önyargı, suçlama, safsata ve vatansızlık kaybetmiştir. Bilim, özgürlük ve vatan kazanmıştır. Cadı kazanı kaynatanlar kaybetmiş, Rönesansın araştırmacı, aydınlanmacı, insancıl değerleri kazanmıştır.

Başaracağımızdan emindik. 2005 yılında Lozan’da başlattığımız mücadelenin hasadını kaldırıyoruz.

BAŞARININ MEVZİSİ

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yargıtay açılışında Biden’a hizmet eden dua 13 Eylül 2021 | 1.484 Okunma Taliban üzerine sorulara yanıtlar 10 Eylül 2021 | 886 Okunma Siz o romanların neresindesiniz 09 Eylül 2021 | 282 Okunma Ne mutlu Türk milletine: 30 Ağustos Ateşi Afganistan’dan Parlıyor 30 Ağustos 2021 | 130 Okunma Bağışlar Vatan Partisi’ne Vatan Partisi İktidara! 08 Temmuz 2021 | 168 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar