Atatürksüz Müfredata Atatürksüz Muhalefet olur mu?

Atatürksüz Müfredat yürümez. Yürümeyeceğini göreceğiz. Atatürk’le sorunları olan bugünkü yönetim, hele Vatan Savaşı koşullarında bu ülkenin başında kalamaz, bunu da...

Atatürksüz Müfredat yürümez. Yürümeyeceğini göreceğiz. Atatürk’le sorunları olan bugünkü yönetim, hele Vatan Savaşı koşullarında bu ülkenin başında kalamaz, bunu da göreceğiz.

BU ÜLKE ATATÜRKSÜZ MÜFREDATLA YÖNETİLEMEZ

Hatta şimdiden görüyoruz. Bu ülkeyi yönetemiyorlar. Her durumda bunu sergiliyorlar.

Beşar Esatsız çözümlerin iflas ettiği bir ortamda, hâlâ Suriye devlet yönetimine ellerini uzatamadıkları için bu ülkeyi yönetemezler.

Okulların içine mescit ve abdesthane açanlar, mesciti de yönetemez, abdesthaneyi de yönetemez, bu ülkeyi hiç yönetemez.

Eğitimi dinselleştirenler, ekonomiyi örgütleyemez, teknolojiyi geliştiremez, verimli işletme kuramaz, üretimi geliştiremez ve bu milleti zenginleştiremez. Ancak faize çalışmayı ve borca batmayı becerebilirler.

Cumhuriyet Devriminin altını oymaya kalkan bir eğitim sistemi kurmaya kalkışanlar, başı dik, vatansever, çağdaş, paylaşmacı insan yetiştiremez, çıkarcılığı aşılar, toplumu cemaat ve tarikatlara böler ve bu ülkeyi yönetemez.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yargıtay açılışında Biden’a hizmet eden dua 13 Eylül 2021 | 1.484 Okunma Taliban üzerine sorulara yanıtlar 10 Eylül 2021 | 886 Okunma Siz o romanların neresindesiniz 09 Eylül 2021 | 282 Okunma Ne mutlu Türk milletine: 30 Ağustos Ateşi Afganistan’dan Parlıyor 30 Ağustos 2021 | 130 Okunma Bağışlar Vatan Partisi’ne Vatan Partisi İktidara! 08 Temmuz 2021 | 168 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar