Hazır ol cenge…

Ne zaman millet ve memleket lehine hayırlı bir adım atılsa, hemen ardından, bir terör saldırısı oluyor. Bu bir tesadüf müdür? Hiç şüphesiz değil, olamaz. Yapılmak istenen şey, yolumuzun kesilmesidir....

Ne zaman millet ve memleket lehine hayırlı bir adım atılsa, hemen ardından, bir terör saldırısı oluyor. Bu bir tesadüf müdür? Hiç şüphesiz değil, olamaz. 

Yapılmak istenen şey, yolumuzun kesilmesidir. Ülkemizi hareketsiz bırakmak. Elini kolunu bağlayıp, adım atmasının önüne geçmek. Türkiye düşmanlığında buluşanlar, kalıcı istikrara kavuşmamızı istemiyor.

Türkiye’yi terörle terbiye etmek, dizginlemek, zayıf düşürmek ve devamında operasyona açık hale getirmek niyetindeler. En nihayetinde, Haçlı seferlerini durduranlardan intikam almak istiyorlar.

Çok cepheli, uluslararası sermayeli bir terörle imtihan ediliyoruz. Bu yüzden, bitirilmesi zor.

Terör kampları sürekli bombalanıyor. Sınır ötesi kara harekâtları düzenleniyor. Fakat nihai adım atılamadığı için her seferinde tekrar başa dönüyoruz. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kosova nereye gidiyor? 30 Kasım 2022 | 26 Okunma Hazır ol cenge… 23 Kasım 2022 | 65 Okunma Örgütlü kötülük 16 Kasım 2022 | 54 Okunma Yine aylardan Kasım… 09 Kasım 2022 | 71 Okunma Neyi kaybettiğini hatırla 02 Kasım 2022 | 67 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar