Bizsiz Suriye mümkün mü?!

R. T. Erdoğan, şubatın sonuna kadar çekilmezseniz biz gereğini yapacağız, dedi ama, Beşşâr (Yani Putin) hiç oralı değil. Yine saldırdılar.

R. T. Erdoğan, önceki akşam bir konuşmasında, İdlib'de, Beşşâr'ı, son zamanlarda işgal ettiği alanlardan çıkarmak için şubatın sonunun beklenmeyeceği sinyalini verdi.

Reis, bilmem neyin açılışında, her gün birkaç yerde konuşuyor. Nerede söylemişti bu sözleri diye arasak bulamıyoruz. Kulağımıza ne çalındıysa artık. O konuşmadan anladığım, harekâta geçtik, geçiyoruz. 

(Araya gireceğim: Reis, neden oradan oraya koşturuyor? Neden hep konuşuyor? Yurt dışını da Dışişleri Bakanı'na bırakmıyor. Her işimi ben hallederim, her yerde ben olurum, hep ben konuşurum, herkesle ben görüşürüm... Bir insan her yere yetişemez ki... Bu kadar ortalığa saçılma, işin ciddiyetini de giderek yok ediyor. Zaruret duyuldukça, yeri geldikçe ortaya çıkmalı devlet adamı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
​​​​​​​Koronavirüs Melhame-i Kabrâsı 08 Nisan 2020 | 2.166 Okunma 'Kriz' yönetimine örnek 07 Nisan 2020 | 2.363 Okunma Atatürk ne zaman hatırlanır? 06 Nisan 2020 | 2.615 Okunma 'Afta dediğimiz oldu' 05 Nisan 2020 | 2.967 Okunma Allah iftiradan korusun! 04 Nisan 2020 | 2.716 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar