Yerli ve millici dış güçler sahnede

Dış güçlerden, gayri milli muhalefeti üzecek haberler geliyormuş. Yerli, millici iktidar medyasında bir sevinç, bir sevinç; zil takıp oynayacaklar."Erdoğan'ın karşısında kazanmaları çok zor"...

Dış güçlerden, gayri milli muhalefeti üzecek haberler geliyormuş. Yerli, millici iktidar medyasında bir sevinç, bir sevinç; zil takıp oynayacaklar.

"Erdoğan'ın karşısında kazanmaları çok zor" başlığıyla köpürttükleri habere bakın:

"İngiliz basını, muhalefeti üzecek bir analiz kaleme aldı. Seçim tarihinin öne çekilme ihtimali devam ederken The Economist'in dikkat çeken raporunda muhalefetin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı kazanmasının 'zor' olduğu yazıldı."

İngiliz basını ne diyorsa o! Millet daha mı iyi bilecek de sandık başına gidip başkasını seçecek! Bunu mu anlayalım?

Dış güçlerin kendi taraflarını seçmesine hasretlermiş meğer. İktidar propagandistlerinin, İngilizce iki satır habere bu kadar sevindirik olacaklarını kim söyleyebilirdi?

Şu habere de fevkalâde sevindirik olduklarını tahmin edersiniz:

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İtibardan tasarruf vaadi 31 Ocak 2023 | 47 Okunma Buz gibi seçim hakikatleri 28 Ocak 2023 | 2.513 Okunma Halkın hakkı halk düşmanlarından şöyle alınmış 27 Ocak 2023 | 408 Okunma Erdoğan'ın adaylığına itiraz-2 26 Ocak 2023 | 1.711 Okunma 'Et' dememiş 'tablet' demiş 25 Ocak 2023 | 6.044 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar