Yemek yerine kazığı kimden yiyoruz?

Epeydir birikiyordu, tepki sonunda patladı yani.Yola getirmek için tarih belirlenmiş, 20-21 Nisan günleri restoran ve kafelere gidilmeyecek.Fikir kimden çıktı, bilmiyorum. X’te, Finansçı İris Cibre’nin boykot için tarih...

Epeydir birikiyordu, tepki sonunda patladı yani.

Yola getirmek için tarih belirlenmiş, 20-21 Nisan günleri restoran ve kafelere gidilmeyecek.

Fikir kimden çıktı, bilmiyorum. X’te, Finansçı İris Cibre’nin boykot için tarih belirleme çağrılarını gördüm. Sanırım başı çekenlerden biri.

Fakat çağrı, hızla karşılık ve çokça taraftar buldu. Meğer herkes, biri başlatsın diye bekliyormuş.

Tanınmış gazetecilerden uluslararası sanatçı Ahmet Güneştekin gibi gurmelere, pek çok isim boykota destek verdi. Bizdeki fiyatlar dünyada yok, diyor ve enayi yerine konmaya tepki gösteriyorlar.

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği Başkanı Ramazan Bingöl bile restorancıları savunamıyor. Suçu, müşterilerle restorancılar arasında bölüştürüyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Siyasette yumuşama hayâl mi oldu? 17 Mayıs 2024 | 605 Okunma Muhalefet etki ajanlığına razı mı? 16 Mayıs 2024 | 581 Okunma Türkiye Yüzyılı’nda çiftçilerle destan yazalım yazmasına da 15 Mayıs 2024 | 352 Okunma Tasarruf hoş geldi de kime geldi? 14 Mayıs 2024 | 2.387 Okunma Kürtlerle ortak hissiyat testine var mısınız? 11 Mayıs 2024 | 1.271 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar