Akit TV’de patlayan şey

Sandıkta patlasın diye millet ha babam doldurulurken, dikkat edin sokakta patlamasın diye uyarmamış mıydım? Neyse ki ekranda patladı, sabrı dışarı taşırmadı henüz dolduruşlar.

Muhalefet partilerine karşı halkı kin ve düşmanlıkla doldurmanın seçim kazanmaya faydası dokunabilir. Ama sakıncalarını görmezden gelebilir miyiz?

İşte biri karşımızda duruyor, barut fıçısıyla oynamak gibi bir fecaat...

Siyasi muhalefete karşı seçim mücadelesini terörle mücadele gibi yürütmenin, kontrol dışına çıkma tehlikesi her zaman vardı.

Sandığa saklanmasını istediğiniz öfke, size rağmen orada kalmayabiliyor. Körüklendiğinde, infial ve galeyanın nasıl zıvanadan çıkabileceği bilfiil sergilenmiş de oldu.

Akit TV muhabiri Mehmet Özmen'in, müzeye dönüştürülen Ulucanlar Cezaevi'ndeki idam şovundan bahsediyorum. Millet, Kemal Kılıçdaroğlu'nun idamını istiyor diye yayın yapmıştı ya...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Bektaşi fıkrasından beter habercilik 23 Mayıs 2019 | 4.997 Okunma Sıra ‘korkutma’yı da bıraktırmakta 21 Mayıs 2019 | 5.406 Okunma Ekran vaizlerinin en arabeski 18 Mayıs 2019 | 7.562 Okunma Beka sorunu da fani miymiş! 17 Mayıs 2019 | 7.315 Okunma ‘Kindarlar’ tasfiye mi ediliyor? 15 Mayıs 2019 | 10.071 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar