Bir CHP’linin itirafları: Kaybettiğimiz seçimdir

Aşağıda okuyacağınız metin “ekşi sözlükten alıntılanan “bir CHP’linin isyanı”nı ifade eden satırlardır. Sadece imla hatalarını düzelttim, küfür ve galiz argo kelimeleri...

Aşağıda okuyacağınız metin “ekşi sözlükten alıntılanan “bir CHP’linin isyanı”nı ifade eden satırlardır. Sadece imla hatalarını düzelttim, küfür ve galiz argo kelimeleri çıkarıp yerine (…) ekledim. “Bip”ledim yani.

Bugün böyle geçiş yapalım istedim. Yoksa seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmelerim devam edecek. Biliyorsunuz İYİ Parti, baraj aldı kaldı. Tabii İttifak üyesi olduğu için bir sorun yaşamayacak ama bu Cumhurbaşkanı, Başbakan olma iddiasındaki biri için bu sonuç bir felaket.

Şimdilik İnce’yi, İBB ile oyalamaya çalışıyorlar. Bakarsınız yarın, İYİ Parti’den seçilen birtakım milletvekilleri tekrar MHP’nin yolunu tutabilir.

Bu arada CHP’den SP’ye gidecekler var. Bugün yaşananları içine sindiremeyen bir sürü CHP’li var. Aşağıda okuyacağınız satırlar, CHP tabanındaki rahatsızlığı bütün çıplaklığı ile ortaya koyuyor.

“Kaybettiğimiz seçimdir. / Zırvalıkları değil gerçeği duymak isteyenler okusun.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şimdi veda vaktidir 01 Eylül 2022 | 7.495 Okunma Devlet adamına saygı 31 Ağustos 2022 | 2.097 Okunma Yasa yapmak 30 Ağustos 2022 | 846 Okunma Bana güven, gerisini merak etme sen 29 Ağustos 2022 | 2.952 Okunma Çorba sever misiniz? 28 Ağustos 2022 | 1.548 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar