Çorba sever misiniz?

 Her şey çorba oldu. Gülşen 4 ay önce bir halt yemiş, bugün gündem oluyor. Bir anda ne zaman nerede yediği belli olmayan başka haltlar, video görüntüler servis ediliyor. Konu bir anda ülke gündemine oturtuluyor....

 

Her şey çorba oldu. Gülşen 4 ay önce bir halt yemiş, bugün gündem oluyor. Bir anda ne zaman nerede yediği belli olmayan başka haltlar, video görüntüler servis ediliyor. Konu bir anda ülke gündemine oturtuluyor. Siyaset her seviyede ahkam kesiyor, media durur mu o da işin öbür ucunda! Sanat dünyası da ahkam kesiyor. Yargı bir anda harekete geçiyor ve olaya el koyuyor.

Bu tartışmalar olurken, Taşkesenlioğlu ailesinin boşanması ile ilgili tartışmalar da bu sıcak gündem arasında kaynadı gitti. Hatta “Anadolu’nun fethi” bile gümledi. 

26 Ağustos 1071’de, bundan 951 yıl önce Anadolu fethedilmişti ya, yine bir Cuma günü. O günün sene-i devriyesinde bir parti lideri, Cuma namazında hutbe okuyan imama müdahale ederek, Mustafa Kemal için Fatiha okunmasını istiyor. Namazdan sonra da “Camilerde Mustafa Kemal’e Fatiha okunmadığı için  cemaat gelmediğini” söylüyor. İyi resmini de asalım, adını da caminin bir yerine Latince yazalım artık!!

Ağrı İŞKUR ve siyasi birinin bir başka skandalı patlamıştı. İstifa mı etti, görevden mi...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şimdi veda vaktidir 01 Eylül 2022 | 7.563 Okunma Devlet adamına saygı 31 Ağustos 2022 | 2.108 Okunma Yasa yapmak 30 Ağustos 2022 | 868 Okunma Bana güven, gerisini merak etme sen 29 Ağustos 2022 | 2.978 Okunma Çorba sever misiniz? 28 Ağustos 2022 | 1.563 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar