Abdulkadir Selvi: Erdoğan muhalefet milletvekillerine neden çağrı yaptı

Hürriyet Gazetesi Yazarı Abdulkadir Selvi, "Erdoğan muhalefet milletvekillerine neden çağrı yaptı" başlıklı bir yazı kaleme aldı. İlgili köşe yazısını gazeteoku.com üzerinden okuyabilir ve dinleyebilirsiniz.

İşte Abdulkadir Selvi'nin yazısı:

Meclis’te Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı beklerken, Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu ile sohbet ettik. Adil Bey olunca sohbet haliyle ya yol açılışı ya bir metro açılışı üzerine oluyor.

Bugünü işaret ederek Afyon’da olacağını söyledi. “CHP’nin yalanları, AK Parti’nin icraatları bitmez” dedi. Slogan gibi bir sözdü.

İRONİ YAPTI

Cumhurbaşkanı Erdoğan kalabalık heyetle giriş yapınca konuşmasını izlemek üzere AK Parti grubuna geçtik. Bu arada seçimin ucu gözüktü ya, partilerin grup toplantılarında bir izdiham yaşanıyor. Sanıyorum milletvekili listeleri kesinleşene kadar bu iş sürecek. CHP’nin, İYİ Parti’nin grup toplantılarına da yüksek bir katılım oluyor. AK Parti grubunda ise iğne atsan yere düşmez. Bizim millet siyaseti seviyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı izlerken ilk dikkatimizi çeken üslubundaki farklılıktı. Hatta basın locasında Cumhurbaşkanı’nın konuşmasını yazan mı değişti diye aramızda konuştuk. Konuşma metnini yazan değişmemiş ama Erdoğan zaman zaman ironi yaptı.

BAY BAY KEMAL

...

YAZININ TAMAMINI DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN

ÇOK OKUNAN HABERLER
Ziraat Bankası hesabı olanlara duyurdu! 15 bin TL ödenecek Ziraat Bankası hesabı olanlara duyurdu! 15 bin TL ödenecek
Son Dakika Kamu Bankaları İhtiyaç Kredisi faiz oranlarını değiştirdi Son Dakika Kamu Bankaları İhtiyaç Kredisi faiz oranlarını değiştirdi
Ev almak isteyenlere müjde! İŞ Bankası cazip konut kredisi kampanyası Ev almak isteyenlere müjde! İŞ Bankası cazip konut kredisi kampanyası
Bu Yardıma Her Aileden En Az Bir Kişi Mutlaka Başvurmalı! Aile Bakanlığı Açıklama Yaptı Bu Yardıma Her Aileden En Az Bir Kişi Mutlaka Başvurmalı! Aile Bakanlığı Açıklama Yaptı
Halkbank günlük 13 TL'ye ödemeyle ihtiyaç kredisi veriyor Halkbank günlük 13 TL'ye ödemeyle ihtiyaç kredisi veriyor
Hilmi Daşdemir: HÜDAPAR ve Yeniden Refah'ın Cumhur İttifakı'na etkisi ne olur? Hilmi Daşdemir: HÜDAPAR ve Yeniden Refah'ın Cumhur İttifakı'na etkisi ne olur?
SON HABERLER
Altın fiyatları jet hızına ulaştı! Beklenmedik çıkışla çeyrek altın 2000 TL’yi buldu! Güncel altın fiyatları ne kadar? Altın fiyatları jet hızına ulaştı! Beklenmedik çıkışla çeyrek altın 2000 TL’yi buldu! Güncel altın fiyatları ne kadar?
EYT promosyonları değişti! EYT’liler banka promosyonlarını ne zaman alacak? EYT promosyonu ne kadar olacak? EYT promosyonları değişti! EYT’liler banka promosyonlarını ne zaman alacak? EYT promosyonu ne kadar olacak?
Araç sahiplerine kötü haber, karar alındı! Peki, güncel akaryakıt fiyatları ne kadar? Araç sahiplerine kötü haber, karar alındı! Peki, güncel akaryakıt fiyatları ne kadar?
O banka Ramazan ayında evleri rahat ettirecek! Ramazan alışverişlerinize büyük avantaj! O banka Ramazan ayında evleri rahat ettirecek! Ramazan alışverişlerinize büyük avantaj!
Hilmi Daşdemir: HÜDAPAR ve Yeniden Refah'ın Cumhur İttifakı'na etkisi ne olur? Hilmi Daşdemir: HÜDAPAR ve Yeniden Refah'ın Cumhur İttifakı'na etkisi ne olur?
Elif Çakır: ‘İtibardan tasarruf olmaz’ diyenleri şuraya alalım… Elif Çakır: ‘İtibardan tasarruf olmaz’ diyenleri şuraya alalım…
Akif Beki: Muhalefete siyaset yaptırmama ucuzlukları Akif Beki: Muhalefete siyaset yaptırmama ucuzlukları
Zafer Şahin: Reklamsız kardeşlik Zafer Şahin: Reklamsız kardeşlik