Son Dakika: CarrefourSA'dan İki Günlük Dev İndirim!

Son Dakika: CarrefourSA'dan İki Günlük Dev İndirim!

Son Dakika: CarrefourSA'dan İki Günlük Dev İndirim!

CarrefourSA, tüketicileri sevindirecek büyük indirim fırsatlarını duyurdu. İki gün sürecek olan kampanyada, temel ihtiyaç ürünleri uygun fiyatlarla satışa sunulacak. Özellikle ayçiçek yağı ve tuvalet kağıdı gibi ürünlerde yapılan indirimler dikkat çekiyor.

CarrefourSA'nın Dev İndirim Kampanyası Başladı!

CarrefourSA, müşterilerine ekonomik alışveriş yapma fırsatı sunmak için büyük bir kampanya başlattı. İki gün boyunca geçerli olacak bu indirimde, birçok üründe önemli fiyat avantajları sağlanacak. Özellikle temel gıda ve günlük ihtiyaç ürünlerinde yapılan indirimler, tüketicilerin bütçesine katkı sağlayacak.

İndirimli Ürün Listesi ve Fiyatlar

CarrefourSA'nın bu haftaki indirim kampanyasında öne çıkan bazı ürünler ve indirimli fiyatları şu şekilde:

Carrefour Çift Katlı Tuvalet Kağıdı 32'li: 139 TL
Carrefour Çift Katlı Kağıt Havlu 12'li: 99 TL
Carrefour Yarım Yağlı Süt 1 L: 24,90 TL

Bu ürünlerin yanı sıra, birçok farklı kategori ve markada indirimler bulunmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, belirlenen süre içinde CarrefourSA mağazalarına uğraması ve avantajlı fiyatları değerlendirmesi gerekmektedir.

Kampanya Detayları

CarrefourSA'nın indirimli fiyatları, sadece iki gün sürecek ve yalnızca CarrefourSA kart sahipleri tarafından kullanılabilecek. Kampanya süresince yeni kart edinmek isteyen tüketiciler, mağaza içinde bu işlemi kolayca gerçekleştirebilecekler.

ÇOK OKUNAN HABERLER
SGK DUYURDU: Emeklilere 17700 TL Ödeme Olacak! SGK DUYURDU: Emeklilere 17700 TL Ödeme Olacak!
Temmuz Ayında Maaşlara Gelen Zamlarla Ödemeler Artırıldı: Evde Bakım Maaşı 9.777 TL Oldu Temmuz Ayında Maaşlara Gelen Zamlarla Ödemeler Artırıldı: Evde Bakım Maaşı 9.777 TL Oldu
TC kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar İçin 330.000 TL ÖDEME BAŞLADI! Son Dakika Açıklandı! TC kimlik Son Rakamları 0-2-4-6-8 Olanlar İçin 330.000 TL ÖDEME BAŞLADI! Son Dakika Açıklandı!
Cebinde AKBANK kartı olan herkes için yeni duyuru var! Akbank kartınıza ödeme 100.000 TL oldu! Cebinde AKBANK kartı olan herkes için yeni duyuru var! Akbank kartınıza ödeme 100.000 TL oldu!
Emekliye müjdeli haber verildi! 15 milyon emekliye 29000 TL ödenecek! Emekliye müjdeli haber verildi! 15 milyon emekliye 29000 TL ödenecek!
Garanti Bankası Duyurdu: 100.000 TL'ye Kadar 10 gün içinde BORÇ KAPATMA KREDİSİ verilecek! Garanti Bankası Duyurdu: 100.000 TL'ye Kadar 10 gün içinde BORÇ KAPATMA KREDİSİ verilecek!
SON HABERLER
Polat çiftine kim ‘kumpas’ kurdu? Polat çiftine kim ‘kumpas’ kurdu?
Uçurumun kenarından dönen ülke Uçurumun kenarından dönen ülke
VON BRAUN... VON BRAUN...
Uğursuz bir istihbarat: Kocatepe’yi iki kere vurduk... Uğursuz bir istihbarat: Kocatepe’yi iki kere vurduk...
Karanlıktan gelen albay şimdi general! Karanlıktan gelen albay şimdi general!
Herkes kendini kurtarır, olan sana olur! Herkes kendini kurtarır, olan sana olur!
Kılıçdaroğlu: Şimdi bunlar yapılmalı Kılıçdaroğlu: Şimdi bunlar yapılmalı
İç savaş sürüyor İç savaş sürüyor