Son 3 Gün Yatırmayan Yandı! Uyarı Verildi 200 Bin TL'yi Geçecek

Son dakika son 3 gün! Başvuru yapmayanlar 200 bin TL ödemek zorunda kalacak!

Son 3 Gün Yatırmayan Yandı! Uyarı Verildi 200 Bin TL'yi Geçecek

Son dakika duyurusu yapıldı! Başvurmak isteyenler gecikmeden kayıt yaptırsın deniliyor. 3 gün içerisinde başvuru yapmayan 200.000 TL'yi aşan bedeli ödemek zorunda kalacak. Bedelli askerlik için Milli Savunma Bakanlığı'ndan son dakika duyurusu. 28 Haziran 2024 tarihine kadar başvuru yapmak isteyenler, başvuru işlemlerini tamamlamak zorunda. 28 Haziran 2024 tarihi itibariyle zam gelecek. Peki bedelli askerlik ne kadar olacak? Zamlı bedelli askerlik ücreti ne kadar?

Bedelli askerlik yapacaklara önemli bir açıklama geldi. Milli Savunma Bakanlığı (MSB) tarafından bedelli askerlik tutarına ilişkin duyuru yapıldı. MSB, 28 Haziran’a kadar başvuru yapmak isteyenlerin başvurularını tamamlaması gerektiğini belirterek, 28 Haziran’dan sonra zam geleceğini kaydetti.

MSB'DEN SON DAKİKA DUYURUSU! SON TARİH 28 HAZİRAN 2024

MSB tarafından bedelli askerlik ile ilgili flaş açıklama yayınlandı. MSB tarafından yayımlanan açıklamada;

“Bedelli askerlik hizmeti kapsamında geçerli olan bedel ve ek bedel tutarı Askeralma Kanunu gereğinde 1 Temmuz 2024 tarihi itibarıyla memur aylık katsayısına göre güncellenecektir. Mevcut bedel tutarı üzerinden bedelli askerlik hizmetine müracaat etmek isteyen yükümlülerin 28 Haziran 2024 tarihine kadar müracaat ve ödeme işlemlerini tamamlamaları önem arz etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” denildi.

Bedelli askerlik başvurusunu 28 Haziran 2024 (Cuma) tarihine kadar tamamlayan ve ödemesini gerçekleştirenler zamdan etkilenmeyecek. Ancak 1 Temmuz 2024 Pazartesi gününden itibaren memur aylık katsayısına göre yapılacak zamla birlikte, bedelli askerlikten yararlanarak vatani görevini yapmak isteyen vatandaşlar 200.000 TL'yi aşkın bir tutarı ödemek durumunda olacak.

ÇOK OKUNAN HABERLER
EMEKLİYE MÜJDE: Öğleden sonradan itibaren, Başvuru yapan emeklilere EK ÖDEME olarak 10.000 TL ödenecek! EMEKLİYE MÜJDE: Öğleden sonradan itibaren, Başvuru yapan emeklilere EK ÖDEME olarak 10.000 TL ödenecek!
EMEKLİ KÖK ZAM AÇIKLANDI: Maaş Alan Emekliler İçin Cumhurbaşkanı Duyuru Yaptı! EMEKLİ KÖK ZAM AÇIKLANDI: Maaş Alan Emekliler İçin Cumhurbaşkanı Duyuru Yaptı!
CUMHURBAŞKANI Emekliler İçin Tek Seferlik 15.000 TL Talimatı Verdi: Ödeme Tarihleri Belli Oldu! CUMHURBAŞKANI Emekliler İçin Tek Seferlik 15.000 TL Talimatı Verdi: Ödeme Tarihleri Belli Oldu!
DİKKAT! EMEKLİYE MÜJDE! 15 Milyon Emeklinin Beklediği EK Ödeme Onaylandı! DİKKAT! EMEKLİYE MÜJDE! 15 Milyon Emeklinin Beklediği EK Ödeme Onaylandı!
EMEKLİYE ÖDEME VAR! 14 Milyon 478 Bin EMEKLİ İçin Son Dakika Haberi, 18000 TL Nakit Ödeme! EMEKLİYE ÖDEME VAR! 14 Milyon 478 Bin EMEKLİ İçin Son Dakika Haberi, 18000 TL Nakit Ödeme!
12 TEMMUZ Resmi Gazete Sızdı! Emeklilere Pazartesi 11000 TL Ödeneceği Açıklandı! 12 TEMMUZ Resmi Gazete Sızdı! Emeklilere Pazartesi 11000 TL Ödeneceği Açıklandı!
SON HABERLER
İstanbul'un güvenilir Renault yetkili servis adresi İstanbul'un güvenilir Renault yetkili servis adresi
Emekli kredisi alacak emeklileri ilgilendiriyor: Duyuru yapıldı! Emekli kredisi alacak emeklileri ilgilendiriyor: Duyuru yapıldı!
Emekli başı ödeme 20.000 TL oldu! Duyuru yapıldı! TEMMUZ SONUNA kadar verilecek Emekli başı ödeme 20.000 TL oldu! Duyuru yapıldı! TEMMUZ SONUNA kadar verilecek
TC kimlik başına, 19 bin TL ödemeler olacak: PTT duyuru yaptı! TC kimlik başına, 19 bin TL ödemeler olacak: PTT duyuru yaptı!
Yapı kredi bankası'nda banka hesabı olan vatandaşlar dikkat! Bankada Adınız varsa, ay sonuna kadar 50 bin TL ödeme! Yapı kredi bankası'nda banka hesabı olan vatandaşlar dikkat! Bankada Adınız varsa, ay sonuna kadar 50 bin TL ödeme!
Ziraat bankasından borcu olanlar dikkat! Borçlarınızı silecekler! Ziraat bankasından borcu olanlar dikkat! Borçlarınızı silecekler!
Garanti Bankası EMEKLİLER için açıklama yaptı: Bu önemli haberde Maaşını Garanti'ye getirenler 100 bin TL alacak Garanti Bankası EMEKLİLER için açıklama yaptı: Bu önemli haberde Maaşını Garanti'ye getirenler 100 bin TL alacak
CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI: Emekli Maaşlarına Ödeme! Emekli Maaş Hesabınıza 12300 TL Ödeme! CUMHURBAŞKANI AÇIKLADI: Emekli Maaşlarına Ödeme! Emekli Maaş Hesabınıza 12300 TL Ödeme!