Garanti bankası hesabı olanlar dikkat: Bankadan 10.000 TL hemen alın!  

Garanti bankası hesabı olanlar dikkat: Bankadan 10.000 TL hemen alın!  

Garanti bankası hesabı olanlar dikkat: Bankadan 10.000 TL hemen alın!  

Garanti Bankası banka hesabı olan vatandaşlar için gerçekleştirilen ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu ve Temmuz ayı sonuna kadar devam edeceği açıklandı. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirecek olan bireysel müşteriler için gerçekleştirilen 10.000 tl 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası en düşük faiz oranları ile birlikte banka kredi politikalarına uygun olan vatandaşlara verilecektir.  
 
Garanti Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsunuz ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız kredi işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilecek ve uygun faizlerle hemen aynı gün içinde ödeme alabileceksiniz. Garanti Bankası üzerinden kredi almak istiyorsanız banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile birlikte işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve bireysel kredi kullanabilirsiniz. 
 
Garanti Bankası hem sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için hem de emekli olan vatandaşlar için ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Kredi işlemlerinizi bu banka üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız işlemlerinizi gerçekleştireceğiniz bankanın müşterisi olan kişiler garanti bankasının mobil uygulaması üzerinden de 7 gün 24 saat kredi başvurusu gerçekleştirebiliyor. en düşük faiz oranları ile kredi kullanmak isteyen vatandaşlar garanti bankası'nın başlatmış olduğu bireysel krediyi gelir belgesiz olarak kullanılabilir. 

ÇOK OKUNAN HABERLER
Garanti bankası hesabı olan herkes için destek! 100.000 TL ödeme verileceği açıklandı! Garanti bankası hesabı olan herkes için destek! 100.000 TL ödeme verileceği açıklandı!
Cumhurbaşkanı imzaladı: Emekliye 14000 TL ödeme verildi! Cumhurbaşkanı imzaladı: Emekliye 14000 TL ödeme verildi!
13 milyon emekli için son dakika açıklama! Başvuru yapacak olan kişilere 30.000 TL ödeme! 13 milyon emekli için son dakika açıklama! Başvuru yapacak olan kişilere 30.000 TL ödeme!
5 dakika içinde hesaba yatacak: Ziraat bankası hesabı olan yaşadı! 5 dakika içinde hesaba yatacak: Ziraat bankası hesabı olan yaşadı!
Hyundai tüm gemileri yaktı; 592.000 TL'ye SUV olur mu demeyin oldu bile! Hyundai tüm gemileri yaktı; 592.000 TL'ye SUV olur mu demeyin oldu bile!
SON HABERLER
İki dev şirket anlaştı! Başvuranlara 1500 TL para iadesi yapılıyor İki dev şirket anlaştı! Başvuranlara 1500 TL para iadesi yapılıyor
O komutan dedi ki: Asker siyasallaştı O komutan dedi ki: Asker siyasallaştı
İktidarda kalmak için ne feda edersin? İktidarda kalmak için ne feda edersin?
Bu işin doğasında var! Bu işin doğasında var!
İsyanı kınında! İsyanı kınında!
Hayvan Katliamı Yasasının hedefindeki Karabaşların müthiş hikâyesini biliyor musunuz?.. Hayvan Katliamı Yasasının hedefindeki Karabaşların müthiş hikâyesini biliyor musunuz?..
Aman Devlet Bey çıldırdınız mı siz? Aman Devlet Bey çıldırdınız mı siz?
Sınav muhasebesi Sınav muhasebesi