Emeklilere Büyük Müjde: ING Bank’tan 18 Bin TL'ye Kadar Nakit Promosyon ve Fatura Talimatına Özel Ödeme

Emeklilere Büyük Müjde: ING Bank’tan 18 Bin TL'ye Kadar Nakit Promosyon ve Fatura Talimatına Özel Ödeme

Emeklilere Büyük Müjde: ING Bank’tan 18 Bin TL'ye Kadar Nakit Promosyon ve Fatura Talimatına Özel Ödeme

Emekli vatandaşların merakla takip ettiği bir açıklama yapıldı. Bankadan emekliye 18 bin TL ödeme yapılacak. Emekli maaşı alan herkesin katılım sağlayabildiği bu kampanya hakkında duyuru geldi. ING Bank, emekli maaş miktarına göre 18 bin TL’ye kadar para verecek. Kampanyanın ay sonuna kadar devam edeceği kaydedildi.

ING Bank Emekli Promosyon Kampanyası Detayları

ING Bank’tan emekli promosyon kampanyası açıklandı. Emekli maaşını ING’ye taşıyanlara 15 bin TL promosyon ödemesi yapılacak, ayrıca 3 bin TL ise otomatik fatura talimatına özel olarak verilecek. Kampanyadan yararlanabilmek için belirli koşullar bulunuyor. Bu doğrultuda, emekli maaşı 20.000 TL ve üzeri olanlara 15.000 TL nakit promosyon ödemesi yapılacak.

15 Bin TL Promosyon Ödemesi Yapılacak

Emekli maaşınızı ING’den almaya başlayarak 15.000 TL’ye varan ek koşulsuz nakit promosyon ödemesinden yararlanabilirsiniz. İşte maaş tutarlarına göre alınabilecek promosyon ödemeleri:

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız 10.000 TL’ye (10.000 TL hariç) kadar ise 6.250 TL,

10.000 TL – 15.000 TL (15.000 TL hariç) arası ise 10.000 TL,

15.000 TL – 20.000 TL (20.000 TL hariç) arası ise 12.500 TL,

20.000 TL ve üzeri ise 15.000 TL nakit promosyon ödemesi alabilirsiniz.

Kampanyadan Yararlanma Şartları

Bu kampanyadan yararlanmak için emekli maaşınızı 3 yıl boyunca ING Bank’tan alma taahhüdü vermeniz gerekmektedir. Nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterileri kampanyadan faydalanabilir. Promosyon ödemesinden yararlanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır. Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan, belirtilen tutarlara göre nakit promosyon ödenir.

Kampanya 1 Temmuz 2024 – 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Nakit Promosyon Başvuru İşlemleri

Nakit promosyon başvuruları, Cebimdeki Danışman, ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabilir. Bankamızdan birden fazla emekli maaşı alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır. Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz. 3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır. Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz. ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ÇOK OKUNAN HABERLER
EMEKLİ KÖK ZAM AÇIKLANDI: Maaş Alan Emekliler İçin Cumhurbaşkanı Duyuru Yaptı! EMEKLİ KÖK ZAM AÇIKLANDI: Maaş Alan Emekliler İçin Cumhurbaşkanı Duyuru Yaptı!
CUMHURBAŞKANI Emekliler İçin Tek Seferlik 15.000 TL Talimatı Verdi: Ödeme Tarihleri Belli Oldu! CUMHURBAŞKANI Emekliler İçin Tek Seferlik 15.000 TL Talimatı Verdi: Ödeme Tarihleri Belli Oldu!
DİKKAT! EMEKLİYE MÜJDE! 15 Milyon Emeklinin Beklediği EK Ödeme Onaylandı! DİKKAT! EMEKLİYE MÜJDE! 15 Milyon Emeklinin Beklediği EK Ödeme Onaylandı!
EMEKLİYE ÖDEME VAR! 14 Milyon 478 Bin EMEKLİ İçin Son Dakika Haberi, 18000 TL Nakit Ödeme! EMEKLİYE ÖDEME VAR! 14 Milyon 478 Bin EMEKLİ İçin Son Dakika Haberi, 18000 TL Nakit Ödeme!
Emekli başı ödeme 20.000 TL oldu! Duyuru yapıldı! TEMMUZ SONUNA kadar verilecek Emekli başı ödeme 20.000 TL oldu! Duyuru yapıldı! TEMMUZ SONUNA kadar verilecek
12 TEMMUZ Resmi Gazete Sızdı! Emeklilere Pazartesi 11000 TL Ödeneceği Açıklandı! 12 TEMMUZ Resmi Gazete Sızdı! Emeklilere Pazartesi 11000 TL Ödeneceği Açıklandı!
SON HABERLER
SSK ve SGK üzerinden emekli maaşlarını alanlar dikkat: 15 TEMMUZ Ödeme tarihi! SSK ve SGK üzerinden emekli maaşlarını alanlar dikkat: 15 TEMMUZ Ödeme tarihi!
İstanbul'un güvenilir Renault yetkili servis adresi İstanbul'un güvenilir Renault yetkili servis adresi
Emekli kredisi alacak emeklileri ilgilendiriyor: Duyuru yapıldı! Emekli kredisi alacak emeklileri ilgilendiriyor: Duyuru yapıldı!
Emekli başı ödeme 20.000 TL oldu! Duyuru yapıldı! TEMMUZ SONUNA kadar verilecek Emekli başı ödeme 20.000 TL oldu! Duyuru yapıldı! TEMMUZ SONUNA kadar verilecek
TC kimlik başına, 19 bin TL ödemeler olacak: PTT duyuru yaptı! TC kimlik başına, 19 bin TL ödemeler olacak: PTT duyuru yaptı!
Yapı kredi bankası'nda banka hesabı olan vatandaşlar dikkat! Bankada Adınız varsa, ay sonuna kadar 50 bin TL ödeme! Yapı kredi bankası'nda banka hesabı olan vatandaşlar dikkat! Bankada Adınız varsa, ay sonuna kadar 50 bin TL ödeme!
Ziraat bankasından borcu olanlar dikkat! Borçlarınızı silecekler! Ziraat bankasından borcu olanlar dikkat! Borçlarınızı silecekler!
Garanti Bankası EMEKLİLER için açıklama yaptı: Bu önemli haberde Maaşını Garanti'ye getirenler 100 bin TL alacak Garanti Bankası EMEKLİLER için açıklama yaptı: Bu önemli haberde Maaşını Garanti'ye getirenler 100 bin TL alacak