Konuk sanatçıya büyük saygısızlık

Günlerden cumartesi ve Yakından Kumanda'nın tuşlarında yine siz değerli okurlarımın parmakları dolaşıyor. Köşemizin katkı şampiyonlarından Kemal Kozan, bu kez de TRT 1'in yarışması 3'te 3 Bir...

Günlerden cumartesi ve Yakından Kumanda'nın tuşlarında yine siz değerli okurlarımın parmakları dolaşıyor.
Köşemizin katkı şampiyonlarından Kemal Kozan, bu kez de TRT 1'in yarışması 3'te 3 Bir Zamanlar'ı mercek altına almış.
İşte tespitleri:
"Merhaba Yüksel Bey; dizilerin sezon finali yapmasıyla birlikte ekranları çok büyük ödüller vâdeden yarışma programları zapt etti. Bunlardan birisi de Emre Altuğ'un sunumuyla TRT 1 ekranında yayınlanan 3'te 3 Bir Zamanlar adlı yarışma programı. İzleyenler bilir, yarışmanın her bölümüne ünlü bir konuk davet ediliyor ve yarışmacıya kurallar ölçüsünde yardımcı olup daha fazla ödül kazanmasını sağlıyor.
Programın birinci bölümüne tiyatro ve sinema sanatçısı Erdal Özyağcılar, ikinci bölümünde ise sinema sanatçısı Hülya Koçyiğit konuk oldu.
Benim dikkatimi çeken ve rahatsız olduğum konu ise her iki yarışmaya katılan toplam 6 yarışmacı da hem stüdyoya gelirken, hem de çıkarken sadece sunucuyla tokalaşıp konuk sanatçılara sanki her gün yolda karşılaştıkları sıradan kişilermiş gibi sadece uzaktan selam vermekle yetindiler.
Hatta birinci programın son yarışmacısı giderken Erdal Özyağcılar arkasından seslenip tokalaşarak veda etti. Yarışmacılar bu konuda özellikle mi uyarılıyor? Eğer böyle bir şey varsa yapımcılar, eğer böyle bir uyarı yoksa yarışmacılar sanatçılarımıza ayıp ediyorlar. Her iki bölümde de ben gerçekten rahatsız oldum. Saygılarımla."

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şu havai fişek saçmalığını bitirelim artık 05 Temmuz 2020 | 16 Okunma Barış’a mektup 04 Temmuz 2020 | 62 Okunma Bu rezilliğe hemen son verilmeli 03 Temmuz 2020 | 186 Okunma Çok sevmek yasaklanmalı 02 Temmuz 2020 | 96 Okunma Erkek vücudundan reyting süzmek 01 Temmuz 2020 | 247 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar