Sol'un PKK'yı ödüllendirme alçaklığı devam ediyor!

          Türkiye’deki “Sol” kadar dünyanın başka ülkesinde bu derece yüzsüz, pişkin, pervasız, hain bir “Sol” bulamazsınız. Türkiye’deki tarihlerine...

          Türkiye’deki “Sol” kadar dünyanın başka ülkesinde bu derece yüzsüz, pişkin, pervasız, hain bir “Sol” bulamazsınız. Türkiye’deki tarihlerine baktığınızda hep ihanet ve hainlik barındırdıklarını görürsünüz. Dünlerde Rusçuluk, Çincilik adına bu vatanın evlatlarını şehit etme, bu hedef için terör eylemleri yapma vardı. Şimdi aynı “Sol” Amerikancı oldu. ABD’nin ağzına “bize talimat versin” diye bakıyorlar, destekledikleri terör örgütü PKK-YPG- PYD gibi sol terör örgütlerine de silahı ABD veriyor.

“Anti-emperyalist” nutukları bir aldatmaca idi, maske tamamen düştü.

          Sol’un namusu olsa ABD beslemesi terör örgütü PKK’yı, YPG’yi, PYD’yi desteklemez. Ama namus olmayınca ne yapsınlar desteklerini hiç esirgemiyorlar.

          En acı, en vahim olanı da bu ihanetlerine Atatürk’ü maske olarak kullanmalarıdır. Türk milletinin vatanına göz dikmiş herkesi ezmiş bir Atatürk ile günümüzdeki CHP’nin başını çektiği bu hain “Sol’un” alakasını kurabilecek olan var mı?

          “Sol” artık hiç kurtulamayacağı bir ihanet batağına saplanmış durumdadır. Sol ve Sol’un terör örgütleri tamamen iç içe geçmiştir.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yalan, dolan virajını alamayan CHP'liler 28 Ocak 2022 | 117 Okunma Selde, depremde karda hep rezillik... 27 Ocak 2022 | 1.214 Okunma İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 2.576 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.464 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 815 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar