Serok Ahmet kahkahalar eşliğinde rezil oldu

          Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu namıdiğer Serok Ahmet  BabalaTV'de Oğuzhan Uğur'un "Mevzular Açık Mikrofon" programına konuk oldu. Aslında bu programa konuk olması...

          Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu namıdiğer Serok Ahmet  BabalaTV'de Oğuzhan Uğur'un "Mevzular Açık Mikrofon" programına konuk oldu. Aslında bu programa konuk olması Türk siyasetine de veda ettiği gün oldu. Programda öyle bir rezil hale düştü ki, programdaki tüm konuklar kahkaha atıyordu. Serok Ahmet’in o rezil olduğu anlar her yerde haber olarak milyonlarca insana ulaştı.

Neydi o anlar…

          Programa katılan bir gencin “Işık evlerine kaç yaşında girdiniz, hangi eylemleriniz sonucu cemaatin yurtlarında ders verecek rütbeye ulaştınız?” sorusuna, Davutoğlu, Hiçbir şekilde alakam olmamıştır. Hiçbir yerde benim FETÖ terör örgütüyle ilgili olumlu bir açıklamam söz konusu değildir yanıtını vermişti.

          Bunun üzerine katılımcı, “Sayın Davutoğlu, 10. Türkçe Olimpiyatları’ndaki konuşmanızı dinlemenizi tavsiye ediyorum” dedi.

          Davutoğlu, “Sadece Türkçe öğreten öğretmenlerine teşekkür ettiğim bir konuşmadır. Asla  FETÖ ile ilgili tek bir ifadem yok” diye konuştu.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Suriye'de safları YPG olanlar nutuk atıyor! 25 Kasım 2022 | 98 Okunma Gevezenin çenesi durmuyor! 24 Kasım 2022 | 1.276 Okunma Kandil tahriş oluyor, HDP'nin ruh sağlığı bozuluyormuş! 23 Kasım 2022 | 154 Okunma Soyer HDP'ye, heval abla her profile uyar! 22 Kasım 2022 | 188 Okunma Heval abla "Milli yerlisin" demedi, "Milli ve yerli ol" dedi 21 Kasım 2022 | 170 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar