Kolpaçino Ekrem'in serüvenleri

          Sosyal medyanın “Kolpaçino Ekrem” adını verdiği Ekrem İmamoğlu Türkiye turuna çıktı. Sosyal medyada “İstanbul’a da gelecek, karşılama yapılacak” diye...

          Sosyal medyanın “Kolpaçino Ekrem” adını verdiği Ekrem İmamoğlu Türkiye turuna çıktı. Sosyal medyada “İstanbul’a da gelecek, karşılama yapılacak” diye dalga geçiyorlar. Ekrem İmamoğlu Trabzon, Bayburt, Elazığ, Gümüşhane, Diyarbakır gezilerini gerçekleştirdi. Bundan sonra başka yerleri ziyaret edecek mi onu bilmiyorum. Ama o Türkiye turunda iken İstanbul halkı hâlâ bozulan, motorundan duman çıkaran, istop eden İBB’nin otobüslerini itmeye devam ediyordu.

         Düşman İstanbul halkının başına bir felaket istese sanırım Ekrem İmamoğlu gibi vizyonsuz, çapsız, hormonlu algılarla şişirilen birini bulamazdı.

         İstanbul halkı “Herşey güzel olacak” sloganına aldanarak böyle birini seçti. Seçtiğine bin pişman ama son pişmanlık neye yarar?

         İstanbul’da sel oldu Bodrum’dan tatil pozu verdi. Millet tepki gösterdi diye bizahmet geldi ve hemen geri giderek tatiline devam etti. Elazığ’da deprem oldu, oraya gidip pozunu verdikten sonra oradan ailesiyle hemen kayak tatiline gitti. Ortaya hiçbir proje koymadan gelir gelmez İBB’yi önce Almanlardan, sonra Fransızlardan aldığı kredilerle borç batağına sapladı.

         Belediye Başkanlığı yapmıyor ama onun dışında herşeye burnunu sokuyor. Siyasi konularda boyundan büyük işlere kalkışıyor. Milli ve manevi hangi konu varsa düşman safından sesleniyor. HDP’ye sahip çıkmak için Türkiye’yi Batı’ya şikâyet ediyor. Ayasofya’nın açılışına karşı olduğunu ilk Yunan medyasına yaptığı açıklamalarla gösteriyor. Terörist Demirtaş’ın avukatlığını bir saniye bile bırakmıyor. Demirtaş’ın kitabından sahneye uyarlanan tiyatroyu organize ediyor, teröristlerin kitaplarını belediye bünyesinde sattırıyor. PKK’lı Pervin Buldan ile fidan dikme pozları veriyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Mansur Yavaş seni ajans bile kurtaramayacak! 03 Aralık 2021 | 10 Okunma Bu kadar CHP figüranlığı yetmez mi Ahmet Kutalmış? 02 Aralık 2021 | 258 Okunma Ağlak Bülo'nun küstahlıkları... 01 Aralık 2021 | 163 Okunma Kargaların güldüğü adamsın sen! 30 Kasım 2021 | 307 Okunma CHP, HDP, İP ihanetlerini aklamak sana mı kaldı? 29 Kasım 2021 | 103 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar