Kılıçdaroğlu boşa konuşmazmış. Bak sen!

Türkgün Gazetesi Yazarı Yıldıray Çiçek'in bugünkü (17.05.2022)''Kılıçdaroğlu boşa konuşmazmış. Bak sen!'' başlıklı yazısı.

Kemal Kılıçdaroğlu, Canan Kaftancıoğlu’nun Türk-İslam düşmanlığı, Atatürk alerjisi, Ermeni-Rum sevdası, terörist Demirtaş ile kadeh arkadaşlığı, terör örgütlerinin birçoğuna kuyruk sallayışı Türkiye’de çok tartışılmasın diye birden SADAT önüne giderek gündem değiştirmeye çalışmıştı.           Ama ne Canan Kaftancıoğlu gündemini değiştirebildi ne de SADAT önünde kendini rezil eden açıklamalardan kurtulabildi.

CHP’yi terör örgütlerine şefkatli yuva haline getirmiş Kemal Kılıçdaroğlu “SADAT terör yetiştiren bir kurum” açıklaması yaparak, kendinin terör örgütleri PKK, YPG, PYD, DHKP-C, MLKP ile olan ilişkilerini bir kez daha ortaya döktürmüştür.       Unutmadan, Kemal Kılıçdaroğlu’nun DHKP-C’li terörist Dilek Doğan’ın cenazesine katılan eşi Selvi Kılıçdaroğlu’nu da hatırlatalım. Ailece bu işlerdeler! Selvi Kılıçdaroğlu’nun cenazesine katıldığı DHKP-C’li terörist Dilek Doğan’ı CHP gazetesi nasıl haber yapmıştı: “DHKP-C'ye yönelik operasyonda çıkan arbedede yaralanan Dilek D.'nin canlı bomba ile çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.”

Peki, Selvi Kılıçdaroğlu bu cenazede ne geziyordu?
CHP nasıl bir aile tarafından ele geçirilmiş görüyorsunuz değil mi?
Neyse biz dönelim Kemal Kılıçdaroğlu’nun SADAT ziyaretine…
Bu ziyaret için eski CHP milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş ne dedi biliyor musunuz? : “Benim tanıdığım Kemal Kılıçdaroğlu, elinde çok ciddi bir istihbarat ya da bilgi yoksa, böyle kritik bir hamle yapmaz. Anladığım kadarıyla, yüksek düzeyde bir kaygısı var.”

Barış Yarkadaş senin tanıdığın Kemal Kılıçdaroğlu “Açık Toplum Enstitüsü kurucusu Soros'un desteklediği TESEV'in 183 no'lu kurucu üyesi” değil miydi?
“Kılıçdaroğlu, Açık Toplum Enstitüsü kurucusu Soros'un desteklediği TESEV'in 183 no'lu kurucu üyesidir. Vakfın kurulması için gerekli olan ‘vakıf senedi’nin de hissedarları arasındadır” diyordun ya, hisselerini kime devretmiş?
CHP’nin PKK’ya, FETÖ’ye, etki ajanı Osman Kavala’ya sürekli sahip çıkmasının sebebi bu yüzden mi Sayın Yarkadaş?
 SADAT ziyaretini “Benim tanıdığım Kemal Kılıçdaroğlu, elinde çok ciddi bir istihbarat ya da bilgi yoksa, böyle kritik bir hamle yapmaz” diye tariflemişsin ya… İnan bizi çok güldürdün. Allah da seni güldürsün.
Türkiye’de bu kadar yalan söyleyen, bu kadar iftira atan başka siyasetçi kaldı mı acaba?
         

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Muhafazakâr MHP ve Hüseyin Çelik zekâsı! 06 Temmuz 2022 | 371 Okunma Etiket elinde bekleyen fırsatçılar 05 Temmuz 2022 | 108 Okunma Fidayda Mansur Yavaş'ın mektupları 04 Temmuz 2022 | 338 Okunma Kandil ve Pensilvanya kokan ikili 01 Temmuz 2022 | 138 Okunma Tarlası çoktan sürülen Türk Ocakları 30 Haziran 2022 | 572 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar