Kan lekeli HDP iş birliğiniz örtbas edilemez!

HDP’yi “Kürtlerin siyasal temsilcisi” yapan, MHP’yi de “Dolayısıyla gelinen noktada MHP ile tabanlarımızın aynı olduğunu söylemek çok zor” şeklinde değerlendirmiş bir Meral Akşener’den bahsediyoruz.

          İP isimli partiyi yaptığı açıklamalarla İYİ’ce karıştıran Ümit Özdağ, CNN Türk’te “Kars’ta MHP’yi desteklemek için Akşener’i üç kez aradım ama yanaşmadı, HDP kazandı. MHP orada 1200 oyla kaybetti. Biz 900 oy almıştık” demişti. Meral Akşener’e bu açıklama soruldu “O çok büyük bir yalandır, yalancıdır bunu söyleyen...” cevabını vererek HDP ile iş birliği yaptıklarını inkâr etti.

          Dönemin İP Genel Sekreteri Cihan Paçacı ne demişti? : “CHP’ye ilk kez sağdan oy akışı sağladık.

          Madem Ümit Özdağ yalancı, o hâlde CHP’nin İzmir, Ankara, İstanbul, Antalya, Mersin, Adana, Hatay Belediye Başkan Adaylarını HDP ile birlikte destekleyen kim?

İP bu illerde aday çıkardı mı?

Çıkarmadı!

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
PKK-FETÖ adına canlı bomba olan Bülent Arınç! 23 Kasım 2020 | 0 Okunma Seval Hanım, CHP'nin PKK'lı Demirtaş pozisyonu nasıl? 21 Kasım 2020 | 0 Okunma Joe Biden üfledi, bazıları heyecan yaptı! 20 Kasım 2020 | 0 Okunma Çakala göre terörist Demirtaş kahraman, Çakıcı mafya! 19 Kasım 2020 | 0 Okunma Proje koltuklar için CHP-HD(P)KK'ya tutunanlar! 18 Kasım 2020 | 0 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar