Heval Meral'in partisi HD(P)KK'ya İP'le bağlanmış!

İzmir'de yaşanan depremin acısı, Azerbaycan’ın işgal edilmiş topraklarının kurtarılma sevinci derken İP isimli partide yaşananlar geri planda kalmıştı.

          İzmir'de yaşanan depremin acısı, Azerbaycan’ın işgal edilmiş topraklarının kurtarılma sevinci derken İP isimli partide yaşananlar geri planda kalmıştı. İP milletvekili Ümit Özdağ’ın geçtiğimiz gün basın toplantısında yaptığı açıklamalarla bu partide yaşananlar ve hangi ihanetlere alet oldukları bir kez daha gündem oldu. CHP-İP-HDP arasında ittifakla kalmayan ihanet birlikteliğinin her boyutu teker teker deşifre olmaya başladı. Ümit Özdağ’ın anlattıkları zaten bilinmeyenler değil, bizim aylardır yazdığımız konulardı. Tek fark Ümit Özdağ HDP-İP ittifakını ve işbirliğini düne kadar inkâr ediyordu, şimdi HDP-İP ittifakını şahitleriyle, belgeleriyle açıklıyor.

          Ümit Özdağ’ın “2018 genel seçimlerinden önce İYİ Parti’den iki kişi Akşener’in talimatı ile divandan habersiz CHP, Saadet ve HDP’lilerle birlikte oturup dört ay boyunca seçimlerin ikinci tura kalması durumunda açıklanacak bir anayasa hazırlamışlar” şeklindeki sözleri malumun ilamı olsa da, tekrar daha çok gündem konusu olarak tartışılmaya başlandı. Bazıları şaşırıyor, bazıları da şaşırmış gibi yapıyor. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Terör örgütlerine satılmış CHP! 02 Aralık 2020 | 1.554 Okunma Dertleri hükümet, Cumhur ittifakı zafer payı almasın! 01 Aralık 2020 | 792 Okunma Suçun üstünlüğünü ve derecesini göremeyen ahmaklar! 30 Kasım 2020 | 1.343 Okunma Zillet ittifakının şeytanca propagandaları 28 Kasım 2020 | 1.121 Okunma HD(P)KK ile basılan heval Meral'in acınacak hâli 27 Kasım 2020 | 1.728 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar