Heval Kemal ve Meral zorda...

          CHP, Irak ve Suriye tezkeresine “Hayır” oyu kullanıp HD(P) KK çizgisine bir kez daha düşüp çok büyük tepki alınca, Meral Akşener Siirt’te bölücü bir...

          CHP, Irak ve Suriye tezkeresine “Hayır” oyu kullanıp HD(P) KK çizgisine bir kez daha düşüp çok büyük tepki alınca, Meral Akşener Siirt’te bölücü bir alçağın “Burası Kürdistan” nutukları atması karşısında aciz ve alttan alan duruma düşünce Kemal Kılıçdaroğlu da, Meral Akşener de birden radikal söylem değişikliğine başvurdu.

          31 Mart 2019 yerel seçimleri ve 23 Haziran 2019 tarihinde tekrarlanan İstanbul seçimleri öncesi Kandil’deki tüm üst düzey terör örgütü kadrosunun “CHP ve Ekrem İmamoğlu’nu destekliyoruz” şeklinde desteğini alan Kemal Kılıçdaroğlu Yozgat’ta yaptığı konuşmada “Söz veriyorum o Kandil denen yuvayı yerle yeksan etmezsem Kılıçdaroğlu demesinler” demiş… Allah sizi inandırsın bu cümleleri duyduğum andan itibaren gülüyorum. Bir siyasetçiye bu cümle bu kadar mı yakışmaz, dilinde bu kadar mı trajikomik durur?

Durun biraz daha güleyim ondan sonra yazıma devam edeyim.

☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺ ☺

Evet, nerde kalmıştık?

          Kemal Kılıçdaroğlu Kandil’i yerle yeksan ediyordu… Tezkere oylamasında kullandıkları “Hayır” oyuna nasıl tepki aldılarsa Kemal Kılıçdaroğlu’nun ağzından duymamız mümkün olmayan böylesine iddialı bir söz duyduk.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yalan, dolan virajını alamayan CHP'liler 28 Ocak 2022 | 119 Okunma Selde, depremde karda hep rezillik... 27 Ocak 2022 | 1.214 Okunma İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 2.576 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.464 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 815 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar