Fethullah'ın kurşun askeri intikam peşinde!

Selçuk Özdağ denildiğinde benim hafızamda onun dönekliği ve Fethullah Gülen’e olan sevdası dışında bir şey yoktur. İstediği kadar kıvransın dursun, Türk siyasetinde sicili belli olan, hükümsüz adamın tekidir.

          'Ne mutlu Türk’üm diyene’ sözüne alerji duyan “çakma Türkmen ve Yörük” Serok Ahmet, geleceği olmayan Gelecek isminde bir parti kurdu ve o partiye de Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yönelik kuyruk acıları olan, MHP düşmanlıkları iflah olmayan ne kadar müptezel var hepsini doldurdu. Bunlardan birisi de Fethullah Gülen sevdasıyla bilinen Selçuk Özdağ’dır. Bir zamanlar Fethullah Gülen ve örgütünü korumak için MHP’ye savaş açmıştı. Fethullah Gülen’in güdümünde “Bağımsız Ülkücüler” adı altında ihaneti meşrulaştırma oluşumu kuran ve sürekli MHP’ye saldıran Selçuk Özdağ, AKP’den Serok Ahmet’in Gelecek Partisi’ne geçti, hâlen de bu özelliğine devam ediyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 2.253 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.458 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 812 Okunma Öcalan-Demirtaş polemiği ve muhalefetin pay kapma uyanıklığı 21 Ocak 2022 | 869 Okunma Heval Meral istersen sen hiç konuşma! 20 Ocak 2022 | 1.332 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar