Erşat Salihi ile görüşmüş, ajans karar verse HDP ile de görüşecekti!

          Ekrem İmamoğlu’ndan umudunu kesen CHP, İP ve FETÖ merkezli çalışan trollerin yeni gözdesi Mansur Yavaş… Belediyecilik olarak Ankara’yı yönetmekten aciz bu adamı...

          Ekrem İmamoğlu’ndan umudunu kesen CHP, İP ve FETÖ merkezli çalışan trollerin yeni gözdesi Mansur Yavaş… Belediyecilik olarak Ankara’yı yönetmekten aciz bu adamı Cumhurbaşkanı adayı yapabilmek için sürekli algı ve anket çalışmaları yapıyorlar. Hangi gelişme olursa olsun Mansur Yavaş’a bağlayıp, onun üzerinden çok renkli senaryolar yazıyorlar.

          En son üretimleri de “Irak Türkmen Cephesi Lideri Erşat Salihi, Mansur Yavaş’ı ziyaret etmiş; MHP Lideri Devlet Bahçeli de Erşat Salihi’yi bu yüzden görevden aldırmış…” şeklinde olan Mansur Yavaş’ı yüceltmeye çalıştıkları propaganda olmuştur.

Şu basitliğe bakar mısınız?

          Mansur Yavaş hayatı boyunca bir Türk düşmanına karşı sesini yükseltmiş, Türk düşmanlarına karşı mücadele etmiş bir adam değilken yükledikleri anlama bakar mısınız?

          Mansur Yavaş’ın Barzani’ye dair, Irak’taki Türkmenlerin mücadelesine dair hayatı boyunca sert bir açıklaması ve Türkmenlere dair bir desteği olmuş mudur?

          Bir tane Allah’ın kulu Mansur Yavaş’ın terör örgütü PKK’ya karşı sert bir açıklamasını gösterebilir mi?

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Önce soğan, patates istismarı sonra çarkı! 17 Nisan 2021 | 350 Okunma Türk Dünyası Turan yolunda... 16 Nisan 2021 | 245 Okunma Kanal değil kanalizasyon, Halk değil foseptik TV! 15 Nisan 2021 | 654 Okunma "Montrö'yü araç olarak kullandık" itirafı 14 Nisan 2021 | 252 Okunma HD(P)KK ve ortaklarının Doğu Türkistan istismarı! 13 Nisan 2021 | 150 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar