CHP'nin misyonu milli politika düşmanlığıdır!

Mesela Türk devleti Suriye’de terör örgütlerine karşı operasyon yapıyor önce çıkıp “Askerin İdlib operasyonuna destek veriyoruz” diyor.

          Çizgi film kıvamındaki devrimci Kemal Kılıçdaroğlu konuştukça batıyor, debelendikçe rezil oluyor. Böyle bir siyaset tarzını kendine yol haritası yaptı ve bu çizgisini yıllardır asla terk etmiyor. Atatürk’ün kurduğu CHP’nin başında genel başkanlık yaptığının ya farkında değil ya da bile bile Atatürk’ün aziz hatırasına hakaret etmek, onun mirasını yok etmek için CHP’nin başına geldiği günden beri büyük mücadele veriyor. Türkiye’nin hangi milli politikası varsa karşı çıkan, onu sulandıran, toplum nezdinde şüphe uyandırmaya çalışan ve Türkiye’nin karşısında olan bir siyaset tarzını uygulamaktadır.

          Mesela Türk devleti Akdeniz’de milli politika belirliyor ve milli menfaatlerimize göre adım atıyor. Kemal Kılıçdaroğlu önce çıkıyor “Doğu Akdeniz’de zengin petrol var. Doğal gaz yatakları var. Amerika orada, Yunanistan orada, Kıbrıs Rum Yönetimi orada, Mısır orada, Katar orada, hepsi orada. Bir tek devlet yok, Türkiye. Niye yok? Akdeniz’in yer altı zenginliklerinden yararlanmak için ‘Armut piş, ağzıma düş’ politikasının bir işe yaramayacağı ortada” diyor daha sonra “Libya’da ne işimiz var?” açıklamasını yapıyor.

   

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Terörist Demirtaş'tan miting talimatı alanlar 26 Kasım 2021 | 123 Okunma Börek, poşet ajansının oyuncusu 25 Kasım 2021 | 67 Okunma CHP'liler ölürse PKK televizyonuna kim çıkacak? 24 Kasım 2021 | 140 Okunma CHP'nin kokuşmuş fikirleri! 23 Kasım 2021 | 106 Okunma Haine müjde olarak doğan gani gani hainler... 22 Kasım 2021 | 704 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar