CHP beslemesi olunca gelen-giden aşağılıyor!

CHP’nin İyi Parti’ye “besleme” muamelesi yapması, İyi Parti’nin bu duruşu sürdüğü müddetçe devam edecektir. Görüldüğü gibi İP’in bundan hiçbir rahatsızlığı yoktur.

           Daha önce CHP’li Bülent Tezcan, Akşener’in yardımcısı Koray Aydın’a “Haddinizi bilin! Sizin varlık nedeniniz biziz!” diyerek, CHP’li İlçe Başkanı İbrahim Turan “İYİ Parti kim? Sokağın çöpçüsü bunlar. Sokağın çöpçüsü” diyerek İP’e bakış açılarını ortaya koymuştu. Bu sözleri siyasi menfaatleri için yutan Meral Akşener “İYİ Parti’yi CHP ve HDP ile yan yana getirme çabasını çirkin, saygısız ve çok ayıp buluyorum” dediği halde gidip terör örgütlerinin yuvası haline gelen CHP ve terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile ittifak yaptı.

           Barajı aşamadığı halde CHP sayesinde meclise girebilen İP’in CHP’ye muhtaçlığı bilindiği için gelen-giden CHP’li bunları aşağılamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içinde de CHP’li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan “İYİ Parti’nin varlığı Cumhuriyet Halk Partisi sayesindedir” diyerek bu partinin CHP sayesinde yediğini-içtiğini başına kakarak besleme muamelesi yaptı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Şemsiyeden fitne yaratmaya kadar düştüler 16 Ocak 2021 | 4.179 Okunma Fethullah'ın kurşun askeri intikam peşinde! 15 Ocak 2021 | 1.898 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu teröristi tanıyor, Cumhurbaşkanı'nı tanımıyor! 14 Ocak 2021 | 394 Okunma HD(P)KK küser diye Diyarbakır ana ve babalarının yüzüne bakmıyorlar! 13 Ocak 2021 | 696 Okunma Canan Kaftancıoğlu'na DHKP-C'li diyerek haksızlık etmeyin! 12 Ocak 2021 | 1.296 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar