CHP beslemesi olunca gelen-giden aşağılıyor!

CHP’nin İyi Parti’ye “besleme” muamelesi yapması, İyi Parti’nin bu duruşu sürdüğü müddetçe devam edecektir. Görüldüğü gibi İP’in bundan hiçbir rahatsızlığı yoktur.

           Daha önce CHP’li Bülent Tezcan, Akşener’in yardımcısı Koray Aydın’a “Haddinizi bilin! Sizin varlık nedeniniz biziz!” diyerek, CHP’li İlçe Başkanı İbrahim Turan “İYİ Parti kim? Sokağın çöpçüsü bunlar. Sokağın çöpçüsü” diyerek İP’e bakış açılarını ortaya koymuştu. Bu sözleri siyasi menfaatleri için yutan Meral Akşener “İYİ Parti’yi CHP ve HDP ile yan yana getirme çabasını çirkin, saygısız ve çok ayıp buluyorum” dediği halde gidip terör örgütlerinin yuvası haline gelen CHP ve terör örgütü PKK’nın siyasi uzantısı HDP ile ittifak yaptı.

           Barajı aşamadığı halde CHP sayesinde meclise girebilen İP’in CHP’ye muhtaçlığı bilindiği için gelen-giden CHP’li bunları aşağılamaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içinde de CHP’li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan “İYİ Parti’nin varlığı Cumhuriyet Halk Partisi sayesindedir” diyerek bu partinin CHP sayesinde yediğini-içtiğini başına kakarak besleme muamelesi yaptı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Selde, depremde karda hep rezillik... 27 Ocak 2022 | 1.191 Okunma İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 2.574 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.462 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 815 Okunma Öcalan-Demirtaş polemiği ve muhalefetin pay kapma uyanıklığı 21 Ocak 2022 | 874 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar