Canan Kaftancıoğlu'na DHKP-C'li diyerek haksızlık etmeyin!

Canan Kaftancıoğlu’na sahip çıkan kim varsa aynı zamanda terör örgütlerine sahip çıkmaktadır. Canan Kaftancıoğlu CHP’li sıfatını taşıyarak Atatürk’ün kemiklerini sızlatan birisidir.

          Canan Kaftancıoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı olduğu günden bu yana Türkiye’nin gündeminde olan birisi. CHP PM üyesi iken bu kadar gündeme gelmemişti. Elbette gündeme geliş nedeni de hayırlı işleri değildir. Terör örgütlerine olan yakınlığı, Türk-İslam düşmanlığına dair düşünceleridir. Canan Kaftancıoğlu’nun CHP İstanbul İl Başkanı olması aslında CHP’nin milli çizgiden nasıl uzaklaştığının da delilidir. Türkiye’deki tüm terör örgütlerine yakın ve sempati duyan bir kişi, Türkiye’nin en büyük ilinde CHP’yi temsil ediyorsa aslında söylenecek tek söz “Yazıklar olsun”dur.

          Kemal Kılıçdaroğlu böyle birini il başkanı yaptı ve her manada deşifre olduğu hâlde onu gözü gibi korumaktadır. Canan Kaftancıoğlu CHP içinde âdeta dokunulmazlığı olan bir güç hâline gelmiştir. Âdeta CHP Eş Başkanı gibi olmuştur.

          Son olarak Boğaziçi Üniversitesindeki rektör atamasını protesto etmek için çoğunluğu MLKP sempatizanı olan çetesini yanına alarak yaptığı eylemle gündemde yoğun tartışılan isim oldu.

         

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Senin kafandaki ne silahı? ABD, FETÖ, PKK? 19 Ocak 2021 | 980 Okunma Bu muhalefetin aklı ve karakteriyle hukuk aranmaz! 18 Ocak 2021 | 698 Okunma Şemsiyeden fitne yaratmaya kadar düştüler 16 Ocak 2021 | 4.305 Okunma Fethullah'ın kurşun askeri intikam peşinde! 15 Ocak 2021 | 1.902 Okunma Kemal Kılıçdaroğlu teröristi tanıyor, Cumhurbaşkanı'nı tanımıyor! 14 Ocak 2021 | 397 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar