Canan Kaftancıoğlu'na DHKP-C'li diyerek haksızlık etmeyin!

Canan Kaftancıoğlu’na sahip çıkan kim varsa aynı zamanda terör örgütlerine sahip çıkmaktadır. Canan Kaftancıoğlu CHP’li sıfatını taşıyarak Atatürk’ün kemiklerini sızlatan birisidir.

          Canan Kaftancıoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı olduğu günden bu yana Türkiye’nin gündeminde olan birisi. CHP PM üyesi iken bu kadar gündeme gelmemişti. Elbette gündeme geliş nedeni de hayırlı işleri değildir. Terör örgütlerine olan yakınlığı, Türk-İslam düşmanlığına dair düşünceleridir. Canan Kaftancıoğlu’nun CHP İstanbul İl Başkanı olması aslında CHP’nin milli çizgiden nasıl uzaklaştığının da delilidir. Türkiye’deki tüm terör örgütlerine yakın ve sempati duyan bir kişi, Türkiye’nin en büyük ilinde CHP’yi temsil ediyorsa aslında söylenecek tek söz “Yazıklar olsun”dur.

          Kemal Kılıçdaroğlu böyle birini il başkanı yaptı ve her manada deşifre olduğu hâlde onu gözü gibi korumaktadır. Canan Kaftancıoğlu CHP içinde âdeta dokunulmazlığı olan bir güç hâline gelmiştir. Âdeta CHP Eş Başkanı gibi olmuştur.

          Son olarak Boğaziçi Üniversitesindeki rektör atamasını protesto etmek için çoğunluğu MLKP sempatizanı olan çetesini yanına alarak yaptığı eylemle gündemde yoğun tartışılan isim oldu.

         

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Selde, depremde karda hep rezillik... 27 Ocak 2022 | 1.191 Okunma İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 2.574 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.462 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 815 Okunma Öcalan-Demirtaş polemiği ve muhalefetin pay kapma uyanıklığı 21 Ocak 2022 | 874 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar