Çakma Türkmen Serok Ahmet'in bölücü hezeyanları

          Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakanlık ve AKP Genel Başkanlığından bunu paket edince Foreign Policy dergisi “Amerika, Ankara’daki adamını kaybetti” sözleriyle durumu...

          Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakanlık ve AKP Genel Başkanlığından bunu paket edince Foreign Policy dergisi “Amerika, Ankara’daki adamını kaybetti” sözleriyle durumu yorumlamıştı. Ahmet Davutoğlu her açıklamasında, yorumunda, eyleminde ABD’nin adamı olduğunu göstermiştir.

          Son olarak Barzani’ye, bölücülere ve siyasal Kürtçülere yakın olan Rudaw isimli haber sitesine yaptığı açıklamalarla hem ABD’nin adamı olduğunu hem de onlar için tam kullanışlı bir Serok Ahmet olduğunu göstermiştir.

        Serok Ahmet’in Rudaw’a yaptığı açıklamalar tam bir ABD güdümündeki terör örgütü yöneticisinin açıklamaları gibi olmuştur.

“Diyarbakır’a Amed denilebilir.”

“Sonuna kadar ben çözüm sürecinin yaşaması için çaba sarf ettim.”

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sevindiler, heyecanlandılar ve öfkelendiler... 27 Ekim 2021 | 29 Okunma Sol'un PKK'yı ödüllendirme alçaklığı devam ediyor! 26 Ekim 2021 | 62 Okunma Seke seke, zıplaya zıplaya Diyarbakır finali 25 Ekim 2021 | 3.183 Okunma Heval Meral'in HDP tiyatrosu sürüyor 22 Ekim 2021 | 122 Okunma Veba saçmaya devam eden CHP paspası 21 Ekim 2021 | 2.901 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar