Çakala göre terörist Demirtaş kahraman, Çakıcı mafya!

“YPG terör örgütü değil. Vatanını seven, koruyan oluşum” diyen zihniyetin elbette Alaattin Çakıcı gibi vatanseverleri düşman olarak görür ama bu millet senin gerçek yüzünü gördü…

          Türkiye’deki tüm terör örgütlerinin siyasi avukatı durumundaki Kemal Kılıçdaroğlu daha önce de söylediği sözlerinin tekrarını yaparak “Mafya liderlerini, uyuşturucu kaçakçılarını serbest bırakıp düşünce suçlularını hapsetmekten vazgeçecek misin?” diyerek hükümet üzerinden Alaattin Çakıcı’yı hedef alıp, terörist Demirtaş’a ve bölücülere “Kızıl Soros’luk” yapmasıyla bilinen Osman Kavala’ya sahip çıkmıştı.

          Alaattin Çakıcı da kendisine mafya denilmesine çok büyük tepki gösterdi ve Kemal Kılıçdaroğlu’na “Karı mı sattım, devletin hazinesini mi parselledim, eroin kaçakçılığı mı yaptım, yoksa silah kaçakçılığı mı yaptım?” sorusunu yöneltti. Alaattin Çakıcı Kemal Kılıçdaroğlu’na siyaseten hak ettiği başka cevaplar da verdi.

          Tüm terör örgütlerine sahip çıkarsan, şehitlerimizin katili teröristlere kahraman muamelesi yaparsan elbette “mafya bozuntusu” diye aşağıladığın insanlar da kendi savunmasını yapacak ve duruşunu gösterecektir. Elbette Atatürk’ün mirası olan CHP’nin Genel Başkanı’nın bu hale düşmesi üzüntü vericidir. Ama o, bu ihanet yolunu bilerek ve isteyerek kendisi seçmektedir. Kemal Kılıçdaroğlu’nun durumu “kendi düşen ağlamaz” halidir.

       

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Terör örgütlerine satılmış CHP! 02 Aralık 2020 | 1.650 Okunma Dertleri hükümet, Cumhur ittifakı zafer payı almasın! 01 Aralık 2020 | 793 Okunma Suçun üstünlüğünü ve derecesini göremeyen ahmaklar! 30 Kasım 2020 | 1.343 Okunma Zillet ittifakının şeytanca propagandaları 28 Kasım 2020 | 1.121 Okunma HD(P)KK ile basılan heval Meral'in acınacak hâli 27 Kasım 2020 | 1.728 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar