Artık "Ülkücü değilim" diyerek "İYİ" yaptın Müsavat abi!

          Müsavat abi, bugün ne yazayım diye düşünürken sosyal medyada “Milliyetçilik ve Ülkücülüğünüzü ispat etmek istiyorsanız, bunu benim söylemlerimden ziyade, Ak Parti...

          Müsavat abi, bugün ne yazayım diye düşünürken sosyal medyada “Milliyetçilik ve Ülkücülüğünüzü ispat etmek istiyorsanız, bunu benim söylemlerimden ziyade, Ak Parti iktidarının aymazlıkları üzerinden yapın… İtibarınızı kurtarmanın yolu bana hakaretten değil; yolsuzluk, haksızlık ve adaletsizliğe karşı asil bir direniş sergilemekten geçer” şeklindeki bir paylaşımına denk geldim. Belli ki bu ara çok tepki alıyorsun. CHP’nin ihanetlerini tevil etme işini sana ihale ettiklerinden doğal olarak tepkileri de üzerinde topluyorsun.

          Sana tepki gösteren “Milliyetçilere, Ülkücülere” akıl verirken sen bu aklını CHP, HDP ilişkilerinizden dolayı niçin kendine saklamıyorsun?

          İP’in CHP-HDP ile işbirliği yaparak ortaya koyduğu ihanetlerine tepki göstermen gerekirken tam aksine sen hep meşrulaştırmaya çalışıyorsun.

          Bu meşrulaştırma serüvenine önce HDP’nin üzerindeki baskıyı “HDP’li TBMM Başkanvekili oturumları yönetiyor ve hepimiz de onun yönetimine katılıyor muyuz? Bu meşru mu, gayrimeşru mu tartışmasına en iyi cevaptır” sözleriyle almaya çalışmakla başladın.

          Daha sonra Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Kürt Sorunu çözülecekse, meşru bir organla, HDP ile çözebiliriz. Bu nedenle HDP’nin Meclis’te olması gerektiğini düşünüyorum” sözüne “İmralı’yı gayrı-meşru olarak görmesini, HDP’yi Kürt Sorununu çözmek için meşru görmesini anlamlı buluyor ve destekliyorum” mealindeki cümlenle bu macerana devam ettin.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Yalan, dolan virajını alamayan CHP'liler 28 Ocak 2022 | 124 Okunma Selde, depremde karda hep rezillik... 27 Ocak 2022 | 1.214 Okunma İBB'de asıl işin nedir İP'li Ahmet Çelik? 26 Ocak 2022 | 2.576 Okunma Bize olursa suç başkasına olursa suç değil! 25 Ocak 2022 | 1.464 Okunma PKK açılımcısı sahte demokrat amca! 24 Ocak 2022 | 815 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar