Ajans çalıyor, CHP, HDP, İP ve kuyrukları oynuyor!

          Cumhur İttifakı, Cumhurbaşkanı adayını açıklayalı bir sene oldu. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli “Milliyetçi Hareket Partisi sözünün eridir. 2023’te...

          Cumhur İttifakı, Cumhurbaşkanı adayını açıklayalı bir sene oldu. MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli “Milliyetçi Hareket Partisi sözünün eridir. 2023’te Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedikten sonra Cumhur İttifakı üzerinden yapılan tartışmalar, üretilen fitneler son buldu. Asıl eğlence “zillet” diye anılan ittifak bünyesinde yaşanıyor.

          Aylardır erken seçim isteyen muhalefet kendine aday bile bulamadı. CHP’nin başını çektiği ittifakta resmen siyasi eğlence yaşanıyor. “Hadi yarın seçim yapıyoruz” desen ortada adayları yok ama anket şirketlerine yağdırdıkları parayla Cumhur İttifakı’nı bir kalemde eritiyorlar, kendilerini de göklere çıkarıyorlar.

          Aslında nasıl bir siyasi sahtekârlık içinde olduklarını CHP’nin siyaset tarzına bakarak anlayabilirsiniz. CHP aylardır hem kendi seçmeniyle, hem de kamuoyuyla dalga geçiyor.

Geçtiğimiz hafta yine dalga geçmek için rol dağılımı yaptılar.

          CHP’nin en etkili isimlerinden olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Kuşoğlu, CHP Çankaya ilçe örgütünün binasının açılışında “Sayın Genel Başkanımız, adayımız, Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun sevgi ve saygılarını iletiyorum. Hepinize saygılar sunuyorum” açıklamasını yaptı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
HD(P)KK pazarlığını güçlendirme peşinde! 15 Temmuz 2021 | 49 Okunma Türkgün çelik gibidir iftiralarınız bükemez! 14 Temmuz 2021 | 3.953 Okunma Ajans çalıyor, CHP, HDP, İP ve kuyrukları oynuyor! 13 Temmuz 2021 | 195 Okunma PKK’yı seven Serok ile PKK'yı ezen Serok farkı! 12 Temmuz 2021 | 80 Okunma HD(P)KK’nın ortakları neyin telaşındasınız? 12 Temmuz 2021 | 2.827 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar