Her Şey Çok Güzel Olacak!..

Türkiye'de hakkını vererek gazetecilik yapacaksanız bedelini ödemeye de hazır olacaksınız. Daha önce yazdığım gibi bedel ödemek için çantamız hazırdı. Yine hazır olacak!

Bir yazıyorsak bin yazacağız. Ve asla geri adım atmayacağız. Sopaydı, bıçaktı, kurşundu, hapisti, hepsi vız gelir tırıs gider!..

Uzun ve uykusuz bir gecenin ardından güzel şeyler yazmak isterdim. İçeri, içeride kaldı. Asla yorum yapmayacağım. Şimdilik sıramızı savdık. İçeridekileri Allah kurtarsın. "Denetimli Serbestlik" hakkımız varmış. Gidip imza atacağız. Zaten yurt dışıyla alakamız yok memleketimizin güzel manzaralarını seyretmeye devam edeceğiz.

En azından umudumuz var "Her şey çok güzel olacak!" diyor ve gönülden inanıyoruz.

Normal Türkiye'de medya "dördüncü kuvvet" idi. Olağanüstü, karanlık günler yaşadık. Medyanın gücü tartışıldı. Önemli bölümü yandaş oldu. Olmayanlara baskı arttı. Fakat sökmüyor... Vatandaşla inatlaşılmaz. Baskı ve haksızlık ters tepiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Osmanlı tarihinde sadrazam ve damatlar 12 Temmuz 2020 | 933 Okunma Osmanlının televolesi 11 Temmuz 2020 | 2.788 Okunma Osmanlı sevdasının kaynakları... 10 Temmuz 2020 | 276 Okunma Darbecilere tahliye masumlara tecrit... 09 Temmuz 2020 | 3.757 Okunma CHP'nin iktidar kurultayı... 05 Temmuz 2020 | 521 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar