Her Şey Çok Güzel Olacak!..

Türkiye'de hakkını vererek gazetecilik yapacaksanız bedelini ödemeye de hazır olacaksınız. Daha önce yazdığım gibi bedel ödemek için çantamız hazırdı. Yine hazır olacak!

Bir yazıyorsak bin yazacağız. Ve asla geri adım atmayacağız. Sopaydı, bıçaktı, kurşundu, hapisti, hepsi vız gelir tırıs gider!..

Uzun ve uykusuz bir gecenin ardından güzel şeyler yazmak isterdim. İçeri, içeride kaldı. Asla yorum yapmayacağım. Şimdilik sıramızı savdık. İçeridekileri Allah kurtarsın. "Denetimli Serbestlik" hakkımız varmış. Gidip imza atacağız. Zaten yurt dışıyla alakamız yok memleketimizin güzel manzaralarını seyretmeye devam edeceğiz.

En azından umudumuz var "Her şey çok güzel olacak!" diyor ve gönülden inanıyoruz.

Normal Türkiye'de medya "dördüncü kuvvet" idi. Olağanüstü, karanlık günler yaşadık. Medyanın gücü tartışıldı. Önemli bölümü yandaş oldu. Olmayanlara baskı arttı. Fakat sökmüyor... Vatandaşla inatlaşılmaz. Baskı ve haksızlık ters tepiyor.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kuleli'li gidenlerin ardından... 20 Temmuz 2019 | 348 Okunma Konya'dan güzel manzaralar... 18 Temmuz 2019 | 455 Okunma Bir Masum Nefes... 13 Temmuz 2019 | 307 Okunma Türk Hava Kurumu... 12 Temmuz 2019 | 472 Okunma Nihat Çetinkaya'nın Ardından... 29 Haziran 2019 | 91 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar