47 yaşında elektrikli olarak yollara dönüyor

Son yıllarda markaların tarihlerinde iz bırakan modelleri elektrikli olarak yeniden ürettiklerini görmeye başladık. Bu akıma Hyundai de katıldı. Güney Koreli marka, ilk modeli Pony'i günümüz teknolojisi ile üretti. Hyundai...

Son yıllarda markaların tarihlerinde iz bırakan modelleri elektrikli olarak yeniden ürettiklerini görmeye başladık. Bu akıma Hyundai de katıldı. Güney Koreli marka, ilk modeli Pony'i günümüz teknolojisi ile üretti.
Hyundai Pony EV, elektrikli otomobillerin retro tasarımlarla yeniden hayat bulmasına en güzel örneklerden biri oldu.
Hyundai'nin 'geçmişe saygı kuşağı' kapsamında geliştirdiği konsept modeli Pony EV, geniş bir kitlenin beğenisini kazandı.
1974 yılındaki tasarımına sadık kalınan Pony, teknolojik bir retro otomobil olacak. Dış tasarımı orijinalliğini korurken, iç tasarımı tamamen yenilenecek.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kapanmada otomotiv durmadı 17 Mayıs 2021 | 19 Okunma Otomotiv markalarının deniz yolculuğu 15 Mayıs 2021 | 50 Okunma Kral dizel tacını kaptırdı 10 Mayıs 2021 | 202 Okunma Elektrikli ralli otosuna yapay motor sesi 08 Mayıs 2021 | 45 Okunma Otomobil satışı nisan ayında % 121 arttı 05 Mayıs 2021 | 86 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar