Bir güneşli gecenin 11 Kasım sabahında

4 Kasım’da yola çıktık. Mardin, Diyarbakır, Siirt, Tillo, Aktaş, Pervari… Ankara…Sonra bize tekrar yol göründü. Ertesi sabah erkenden Antalya, Alanya, Gazipaşa…10 Kasım’da Akdeniz Üniversitesi...

4 Kasım’da yola çıktık. Mardin, Diyarbakır, Siirt, Tillo, Aktaş, Pervari… Ankara…

Sonra bize tekrar yol göründü. Ertesi sabah erkenden Antalya, Alanya, Gazipaşa…

10 Kasım’da Akdeniz Üniversitesi öğrencileriyle birlikteydik.11 Kasım’da Alanyalı ve Gazipaşalılarla kahvaltıda önümüzdeki görevleri konuştuk.

Akdeniz Üniversitesi Atatürkçü Düşünce Topluluğu’na “Cumhuriyetin Yeni Yüzyılında Atatürk” başlıklı bir konuşma yapmak üzere çağrılıydık.

İlk önce Edebiyat Fakültesi’nin değerli Dekanı Prof. Dr. Mustafa Öztürk hocamızı ziyaret ettik. Hocasına, dekanına bak öğrencisini al derler mi bilmiyorum. Ama bu da bir gerçektir. ADT danışman hocamız Yrd. Doç. Kudret Akpınar gerçi diyor ki, benim işim çok kolay. O da bir gerçek.

Amfiyi dolduran gençlerimiz insana nasıl bir umut veriyor, bilseniz.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
ABD'de sular tersine akıyor 20 Kasım 2022 | 451 Okunma Bir güneşli gecenin 11 Kasım sabahında 13 Kasım 2022 | 55 Okunma Geleceğin kapılarını tutan Mardinliler 07 Kasım 2022 | 174 Okunma ‘Ne o ne bu, yeter artık’ diyenler ‘İşte bu!’ seçeneğinde birleşeceğiz 30 Ekim 2022 | 1.439 Okunma İntiharlar artacak diyorlar, çözüm burada 23 Ekim 2022 | 230 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar