Aldı beni bir gülme

Kılıçdaroğlu'nun dillendirdiği "siyasi cinayetler kaygısının" ardından, İYİP'li Koray Aydın da "Bizim de aldığımız suikast duyumları var" dedi. Kaynak "duyumlar" olunca, gerisi cibilliyetinize kalmış....

Kılıçdaroğlu'nun dillendirdiği "siyasi cinayetler kaygısının" ardından, İYİP'li Koray Aydın da "Bizim de aldığımız suikast duyumları var" dedi.
Kaynak "duyumlar" olunca, gerisi cibilliyetinize kalmış. İstediğiniz gibi şavullayabilirsiniz...
Şayet Ali Babacan kadar yetenekliyseniz "duyuma" bile gerek duymadan, "Kılıçdaroğlu'nun kaygılarında haklı olduğunu" söylersiniz.
Nasılsa dilin kemiği yok!
Lakin şuncağızı ne yapacaksınız: Hiçbir iktidar, istikrarsızlığa neden olabilecek kaostan beslenmez. Yani, suikastlar ancak "iktidarı devirmek isteyenlerin" işine yarar.
Fakire soracak olursanız, savcılar resen soruşturma açıp "duyum sahiplerinin" ifadelerine başvurmalı. Konuyu vuzuha kavuşturmak için gerekirse Meclis'te komisyon kurulmalı.
Kulaklarına kimler üfürdü öğrenelim.
Şimdiye değin piyasaya sürülen tek bir psikolojik harp mamulü yoktur ki FETÖ'yle alakası olmasın.
Bu da mı öyle, bilelim.
Kılıçdaroğlu'nun iltisakları malum, Koray Aydın'ın bildiğimiz kadarıyla alakası yoktu, neden bu koroya katıldı...
YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Roller dağıtıldı 14 Ekim 2021 | 378 Okunma Aldı beni bir gülme 13 Ekim 2021 | 1.745 Okunma Rüzgâr 09 Ekim 2021 | 634 Okunma Alan razı veren razı!.. 07 Ekim 2021 | 1.162 Okunma Gördüm de ondan söylüyorum 06 Ekim 2021 | 660 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar