Yatakta basıp şafakta asacaklardı bazı soysuzlar…

İki gün sonra 15 Temmuz hain darbesinin sene-i devriyesinin gelmesiyle yine hüzün, acı ve o gece yaşadıklarımız gözlerimizin önünde canlanacak.İçimiz buruk bir biçimde hainlere lanet edecek, beddualar...

İki gün sonra 15 Temmuz hain darbesinin sene-i devriyesinin gelmesiyle yine hüzün, acı ve o gece yaşadıklarımız gözlerimizin önünde canlanacak.

İçimiz buruk bir biçimde hainlere lanet edecek, beddualar okuyacağız, kolay unutulacak bir olay değil.

Ancak benim dikkat çekmek istediğim nokta, bu ülkenin hafızasına kazınan tarifsiz acının bedelini ödemesi gerekenlerin henüz sahnelerden inmemiş olması.

15 Temmuz hain darbe girişiminin siyaset ayağı, sanat ayağı ve bürokrasi ayağı ne yazık ki sorgulanmadı. Kısmen de olsa dinozor FETÖ tayfasına hiçbir şekilde hesap sorulmadı.

İçimizde halen FETÖ’cüler var mı? Kim kimleri kolluyor belli değil. Kafamızda kocaman soru işaretleriyle darbenin 5’inci yılını geride bıraktık. Bu sorular kafada dönmeye devam ettikçe, bu ülkenin vatandaşları rahat bir uyku uyuyamayacak. Bunun sorumluları hesaba çekildiğinde, kimse kusura bakmasın altında ezilecek çok isim olacaktır.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Aidiyeti olmayanın millet sevdası da olmaz… 03 Ağustos 2021 | 53 Okunma Besleme medyadan milli medya olur mu? 27 Temmuz 2021 | 63 Okunma Şehit ve gazilerimize dil uzatanların kanı kurusun… 20 Temmuz 2021 | 44 Okunma Yatakta basıp şafakta asacaklardı bazı soysuzlar… 13 Temmuz 2021 | 511 Okunma Siyasetin aklını politikaya kurban etmeyin! 06 Temmuz 2021 | 60 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar