"31 Mart'ta" gene hüsrana uğrayacaklar

Avrupa’da ve en başta AB’de “Türkiye’nin AB üyesi olmasını istemeyen” ya da “Türkiye’nin bulunduğu coğrafyada güçlü bir ülke olması” ile sorunlu olan çevreler yine fazla telaşlanmaya başladılar.

Türkiye’de gündeme gelen her seçim ortamını Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı “yıpratmak” amacıyla istismar etmeye çalışanlar yine faaliyet halindeler. 

Yine Türkiye’de milletin desteklemediği ve “olmayan” muhalefetten umutlananlar var. Ne genel ne de yerel düzeyde seçmenin hiçbir şekilde güvenmediği ana muhalefet partisine CHP ve onun sayısız seçim başarısızlığı ile nam salmış başkanı Kılıçdaroğlu’na aslında kendileri de güvenmediğinden terör örgütlerinden medet ummaktalar. Kendi ülkelerinde besledikleri ve barındırdıkları terör örgütlerini bu sefer yerel seçim için seferber ettiler. CHP’nin başaramayacağını biliyorlar. Suni olarak kurdurdukları “İ Parti” isimli parti ile gerçek MHP’lileri aldatamadıklarını çoktan fark ettiler. AK Parti seçmenini hedef alsın diye yarışa soktukları Saadet Partisi tam bir “fiyasko”. Tek güvendikleri HDP. O da HDP’ye değil terör örgütü PKK’ya güvendikleri için. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
MESUT ÖZİL'İ RAHAT BIRAKIN 22 Mart 2019 | 36 Okunma Müslüman ve Hristiyan demokratlar teröre karşı birlikte mücadele etmeli 20 Mart 2019 | 16 Okunma "31 Mart'ta" gene hüsrana uğrayacaklar 13 Mart 2019 | 321 Okunma "S 400" savunma sistemi değil, ABD esas sorun 08 Mart 2019 | 232 Okunma Kıbrıs'ta Türkiye'nin alternatifi yok 06 Mart 2019 | 125 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar