"31 Mart'ta" gene hüsrana uğrayacaklar

Avrupa’da ve en başta AB’de “Türkiye’nin AB üyesi olmasını istemeyen” ya da “Türkiye’nin bulunduğu coğrafyada güçlü bir ülke olması” ile sorunlu olan çevreler yine fazla telaşlanmaya başladılar.

Türkiye’de gündeme gelen her seçim ortamını Devlet Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı “yıpratmak” amacıyla istismar etmeye çalışanlar yine faaliyet halindeler. 

Yine Türkiye’de milletin desteklemediği ve “olmayan” muhalefetten umutlananlar var. Ne genel ne de yerel düzeyde seçmenin hiçbir şekilde güvenmediği ana muhalefet partisine CHP ve onun sayısız seçim başarısızlığı ile nam salmış başkanı Kılıçdaroğlu’na aslında kendileri de güvenmediğinden terör örgütlerinden medet ummaktalar. Kendi ülkelerinde besledikleri ve barındırdıkları terör örgütlerini bu sefer yerel seçim için seferber ettiler. CHP’nin başaramayacağını biliyorlar. Suni olarak kurdurdukları “İ Parti” isimli parti ile gerçek MHP’lileri aldatamadıklarını çoktan fark ettiler. AK Parti seçmenini hedef alsın diye yarışa soktukları Saadet Partisi tam bir “fiyasko”. Tek güvendikleri HDP. O da HDP’ye değil terör örgütü PKK’ya güvendikleri için. 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Sri Lanka, Hakkari ya da Chrisrtchurch: terör her yerde insanlığın düşmanı 24 Nisan 2019 | 57 Okunma Avrupa Parlamentosu'nda dengeler değişecek 19 Nisan 2019 | 83 Okunma 24 Nisan dostumuzu ve düşmanımızı tanımamızı sağlıyor 17 Nisan 2019 | 46 Okunma Irkçılık ve yabancı düşmanlığı hepimizin ortak düşmanı 12 Nisan 2019 | 18 Okunma Timmermans adil seçim istemiyor mu? 10 Nisan 2019 | 106 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar