Siyaset korsanları

Bu kurnazlıklar artık milleti bıktırmıştır. Nifak sokma, fitne çıkarma üzerinden bir siyaset her şeyden önce ahlaksızlıktır. Ne yazık ki zilletin kendisi de, yeni yanaşmaları da sıraya girmiş durumdadırlar.

Su uyusa da düşman uyumuyor. Dışarıdan gelen alçak saldırılara alıştık da, içeridekileri ne yapacak, nereye koyacağız? Zaten çok da farkları yok, ortak hareket ediyorlar. Biden söylüyor, CHP yapıyor. Macron saldırıyor, zillet tamamlıyor. Libya’ya giden gemimize yapılan AB maskeli haydutluk neyse, zillet güruhunun içerideki fitne çıkarma çabaları da odur. Terör örgütleri ile aynı dili kullanıyor, Türkiye düşmanları ile aynı nakaratı tekrarlıyorlar. Bunlarınki de siyaset korsanlığıdır.

NE YAPIYORLARSA OLMUYOR!

Bu güruhun hesabına göre, hükümet terörle mücadelede yetersiz kalacaktı ve bunlara yol açılacaktı. Düşündüklerinin, planladıklarının tam tersi oldu. Olağanüstü bir mücadele ile hainlerin, katillerin inlerine girildi.

Sınırlarımızın dibinde kurulmak istenen terör devletçikleri başlarına yıkıldı. Zilletin bir sonraki ümidini ekonomi oluşturdu. Dışarıdan yapılan hücumlarla döviz kontrolden çıkacak, bütün dengeler yerle bir olacak, millet geçim derdine düşüp sokaklara inecekti, bunlara da iktidar imkânı doğacaktı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Hayâsız tuzak 27 Ocak 2021 | 1.671 Okunma Yapılmasında fayda görülen düzenlemeler 26 Ocak 2021 | 1.991 Okunma Ne utanıyorlar, ne vazgeçiyorlar 25 Ocak 2021 | 2.337 Okunma Erken seçim de, parlamenter sistem de yok 23 Ocak 2021 | 1.756 Okunma Yıkım güruhu komplo peşinde 22 Ocak 2021 | 1.132 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar