Adaletin bu mu Barolar Birliği?

Türkiye Barolar Birliği'nde hafta sonu seçim var. Mevcut Başkan Metin Feyzioğlu yine aday. Karşısında ise 50 baronun desteğini alan Ankara Baro Başkanı Erinç Sağkan var. Yani Barolar Birliği Başkanı'nın...

Türkiye Barolar Birliği'nde hafta sonu seçim var.
Mevcut Başkan Metin Feyzioğlu yine aday. Karşısında ise 50 baronun desteğini alan Ankara Baro Başkanı Erinç Sağkan var.
Yani Barolar Birliği Başkanı'nın Ankara Barosu'ndan çıkması geleneği yine bozulmayacak. Zaten iki adayın profili de çok farklı değil.
Bugün karşısına çıkan Sağkan'ı Ankara Baro Başkanlığı döneminde yönetime alıp parlatan da bizzat Feyzioğlu'ydu. Ancak Barolar Birliği'ne giderken yerine Sema Aksoy'u işaret edince Sağkan'ı karşısına almıştı.
Son dönemlerde Feyzioğlu'nun birkaç ulusal meselede aldığı tavrın AK Parti söylemine yakınlaşması da CHP'nin arka bahçesinde Sağkan'ın önünü açtı... Ve o da "genç Feyzioğlu" olarak sahneye çıktı.

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Kripto nedir diye merak eden varsa... 23 Ocak 2022 | 117 Okunma Hormonlu portakal 22 Ocak 2022 | 1.534 Okunma Hatırlatma dozu 21 Ocak 2022 | 1.159 Okunma Sezen Aksu tartışması çok zorlama 19 Ocak 2022 | 3.335 Okunma Sabah Gazetesi Yazarı Melih Altınok: ‘’Nazım Nazım olalı...’’ 17 Ocak 2022 | 1.408 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar