Yaptıkları yetmezmiş gibi Amerika İran’a ‘Görüşelim’ diyor...

Kabadayılar aleminin sayılı fırtınalarının kol gezdiği eski İstanbul'da, bir kabadayıya yapılacak en ağır aşağılama, o kabadayının nargilesinin ateşinden sigara yakmakmış.

O ünlü kabadayılardan biri bir mahalle kahvesinin önünde nargilesini tüttürmekteymiş. O mahallenin bıçkınlarından biri gelmiş kabadayının yanına, konuşmaya başlamış:
-Ağam ben ahlaksız bir adamım... Ayrıca annem de bir fahişe, babamı sorarsan bir kadın satıcısıdır. Bu dünyada benden daha aşağılık bir insan yoktur.
Bu bıçkın sözleri söyledikten sonra cebinden sigara paketini çıkartmış. Bir sigara alıp, kabadayının nargilesinin ateşi ile yakmış. Kabadayı bu bıçkına şöyle bir bakmış, dişlerini gıcırdatarak söylenmiş:
-Ben sana ne diyeyim ki? Bana söyleyecek söz mü bıraktın?

İnanılacak gibi değil
Bağımsız bir ülkenin topraklarında bir diğer ülkenin generalini katlettiren Başkan Trump yaptıklarına gül dikmek ya da İranlılar'ın asabını... 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Başkan Trump’ın yeniden seçilmesi ihtimali giderek artıyor 28 Ekim 2020 | 42 Okunma ‘Siz gerçek manada Nazizmin adeta zincir halkalarısınız’ 27 Ekim 2020 | 578 Okunma Macron’a kızmak kadar Fransa’ya da acımak gerekir 26 Ekim 2020 | 207 Okunma Fransa’daki İslam düşmanlığına karşı Suudiler’in Müslüman olması ne anlama geliyor? 25 Ekim 2020 | 690 Okunma Devlet vatandaşlarına kötülük yapanları asla unutmuyor 24 Ekim 2020 | 539 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar