Yaptıkları yetmezmiş gibi Amerika İran’a ‘Görüşelim’ diyor...

Kabadayılar aleminin sayılı fırtınalarının kol gezdiği eski İstanbul'da, bir kabadayıya yapılacak en ağır aşağılama, o kabadayının nargilesinin ateşinden sigara yakmakmış.

O ünlü kabadayılardan biri bir mahalle kahvesinin önünde nargilesini tüttürmekteymiş. O mahallenin bıçkınlarından biri gelmiş kabadayının yanına, konuşmaya başlamış:
-Ağam ben ahlaksız bir adamım... Ayrıca annem de bir fahişe, babamı sorarsan bir kadın satıcısıdır. Bu dünyada benden daha aşağılık bir insan yoktur.
Bu bıçkın sözleri söyledikten sonra cebinden sigara paketini çıkartmış. Bir sigara alıp, kabadayının nargilesinin ateşi ile yakmış. Kabadayı bu bıçkına şöyle bir bakmış, dişlerini gıcırdatarak söylenmiş:
-Ben sana ne diyeyim ki? Bana söyleyecek söz mü bıraktın?

İnanılacak gibi değil
Bağımsız bir ülkenin topraklarında bir diğer ülkenin generalini katlettiren Başkan Trump yaptıklarına gül dikmek ya da İranlılar'ın asabını... 

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
Devlet Bahçeli 15 Temmuz darbe girişiminin sivil ayağını sorguluyor 18 Ocak 2020 | 2.208 Okunma Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kanal İstanbul projesine çok yakında başlıyoruz 17 Ocak 2020 | 2.471 Okunma Her konuda herkese laf yetiştirmeyi hüner zannedenler o kadar çok ki... 16 Ocak 2020 | 2.439 Okunma Korsan General Hafter imzadan kaçarak Berlin sürecini de tehlikeye soktu 15 Ocak 2020 | 2.444 Okunma İnsanlar gerçekten konuşa konuşa anlaşmaya çalışıyor 14 Ocak 2020 | 2.120 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar