Veliaht Prens Selman objektiflerden kaçıyor mu?

Sabah Gazetesi Yazarı Mehmet Barlas'ın bugünkü (23.06.2022)''Veliaht Prens Selman objektiflerden kaçıyor mu?'' başlıklı yazısı.

Türkiye'yi ziyaret eden Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman, farklı bir protokolle ağırlanıyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Beştepe'de prensi ağırladıktan sonra bir daha görüntülenmeyecekler. Yabancı liderlerin ziyaretinde görüşme sonrası ikili basın toplantısı yapılır. Prens Selman'ın ziyaretinde bu olmayacak. Akşam yemeğini Beştepe'de yedikten sonra Selman ülkesine dönecek.
Başta Kaşıkçı cinayeti olmak üzere Suudi Arabistan ile Türkiye arasında birçok problem yaşandı. Aslında Kaşıkçı cinayeti, Selman'ın Türkiye ile yaşadığı sorundan daha çok Amerika ve dünya ile yaşadığı bir sorundu. Bütün bunlar Prens Selman'ın objektifleri ve gazetecileri sevmemesinin nedenleri sanırım.

NUSRET'İN ÇALIŞMA AZMİ
Kelimenin tam anlamıyla dünya çapında bir çalışkan olan kasap Nusret, İstanbul'da bir kafe açtı. Maçka'da açılan kafede Nusret yapımı pastalar, poğaçalar ve börekler var. Bilindiği gibi Nusret, dünyanın pek çok şehrinde restoranlar açtı. Örneğin, New York'ta iki, Londra'da ise bir restoran Nusret'in...

YAZININ DEVAMI
ÇOK OKUNAN YAZARLAR
YAZARIN DİĞER YAZILARI
FETÖ ve CHP’nin Berat Albayrak’a iftirası yargıdan döndü 03 Temmuz 2022 | 135 Okunma Madrid mutabakatı Yunanlıları öfkelendirdi 02 Temmuz 2022 | 210 Okunma Madrid sonrası yeni Soğuk Savaş 01 Temmuz 2022 | 174 Okunma Erdoğan zirvede istediğini aldı 30 Haziran 2022 | 159 Okunma Madrid, Türk dış politikasının dönüm noktası 29 Haziran 2022 | 290 Okunma
TÜM YAZILARI
Yorumlar